Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Chlumčany

Pozvánka | Obnovit
Kde: 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 07. 10. 2017 09:00
Kontakt:   Michal Krieger Telefon:  378 022 637
Začátek rezervace: 01. 09. 2017 19:00 Konec rezervace: 06. 10. 2017 09:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chlumčany, LASSELSBERGERPlzeň-jih Honza Adamec
2. Vranovice, PekloPříbram Stanislav Strnad
3. Oplot, Plzeň-jih lukas jeslínek
4. Buková, Příbram Pavel Fiřt
5. Starosedlský Hrádek, Příbram Václav Smolka
6. Kalenice, Strakonice SDH Kalenice
7. Nevřeň, Plzeň-sever Jícháč
8. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
9. Radíč, Příbram Láďa
10. Chářovice, ŠponaBenešov Milan Pádivý
11. Křečovice, Benešov Láďa
12. Poděvousy, Domažlice space14@centrum.cz
13. Radětice, Příbram Radětice Vaci
14. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
15. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
16. Sedlčany, Příbram Tomáš Fiala
17. Hlubyně, Příbram Pavel Borczák
18. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
19. Ves Touškov, MužiPlzeň-jih Denis Balounová
20. Chotěmice, Tábor Patrik Baláž
21. Benešova Hora, Prachatice Ondřej Carvan
22. Hradec, Plzeň-jih Karolína Podlipská
23. Chotíkov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
24. Nalžovice, Příbram Petra Marešová
25. Štítary, MuziDomažlice Denis Balounová
26. Zalužany, Příbram Tomáš Jouja
27. Únětice, Únětice1911Plzeň-jih Petr Skala
28. Krasonice, Jihlava Lukáš Pivonka
29. Horní Metelsko, Domažlice Tomáš Zverka
30. Lhotka, Příbram Václav Luzar
31. Štítary, Muzi BDomažlice Denis Balounová
32. Dnešice, Plzeň-jih Václav Soukup
33. Březnice, Příbram Honza Kostka Kostka
34. Štrbice, BTeplice Michala Kadeřábková
35. Drahňovice, Benešov Filip Košata
36. Chrást, Příbram Draci Chrást SDH Chrást
37. Štrbice, Teplice ika
38. Šipoun, Prachatice Jaroslav Petrlík
39. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
40. Křištín, Klatovy Jiří Freiberk
41. Chrášťany, Litoměřice Vašek Maderák
42. Jaronice, České Budějovice Jan Völfl
43. Žebnice, Plzeň-sever Vladimír Záhrobský
44. Mochtín, mužiKlatovy Petr Kanta
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60. Dubí, Teplice ika


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chrášťany, Litoměřice Vašek Maderák
2. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
3. Štítary, ŽenyDomažlice Denis Balounová
4. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
5. Vranovice, PekelnicePříbram Stanislav Strnad
6. Hradec, ženy Plzeň-jih Karolína Podlipská
7. Líchovy, Příbram Petra Marešová
8. Štrbice, Teplice Michala Kadeřábková
9. Hlubyně, Příbram Pavel Borczák
10. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
11. Zalužany, Příbram Tomáš Jouja
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Městský stadion Horšovský TýnDO
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.