Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 10. kolo FNC - finále Kdy: 23. 09. 2017 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 23. 09. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Březová LIJirka Havlík
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
55Jílové u Držkova JNTomáš Palme
66Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
77Chyjice JCDavid Hrdý
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Pěnčín JNMAD Matthew
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1515Doubravička MBPetr Šifta
1616Ledce MBJan Fuksa
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Bystřice BysriceJCDavid Hrdý
1919Hradčany LITomáš Najman
2020Příchovice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
22Příchovice JNPetra Černá
33Košťálov SMTomáš Tulach
48Raspenava LILuboš Roušal
510Zlatá Olešnice JNPetra Černá

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNDavid Beránek
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
44Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
55Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
66Smržovka JNJan Sajewicz
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Chyjice JCDavid Hrdý
1212Sukorady JCAles Rozum
1313Doubravička MBPetr Šifta
1414Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1818Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1919Bystřice BystriceJCDavid Hrdý
2020Příchovice JNJan Kupka
2122Ostroměř JCZdeněk Tejchman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 11. Kulturní dům DržkovJN
02. 12. Český RudolecJH
09. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
09. 12. ProsetínCR
26. 05. LudslaviceKM
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
07. 07. LoukovKM
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
04. 08. SendražiceKO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.