Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kosořice

Pozvánka | Obnovit
Kde: 10. kolo FNC - finále Kdy: 23. 09. 2017 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 23. 09. 2017 00:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
2. Březová, Liberec Jirka Havlík
3. Bechov, Mladá Boleslav Miloslav Tauchman
4. Tanvald, ŠumburkJablonec nad Nisou Tomáš Palme
5. Jílové u Držkova, Jablonec nad Nisou Tomáš Palme
6. Křížkový Újezdec, Praha-východ Petra Skružná
7. Chyjice, Jičín David Hrdý
8. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
9. Frýdštejn, Jablonec nad Nisou Martin Bušek
10. Škodějov, Semily Roman Dolenský
11. Velké Hamry, Jablonec nad Nisou MAD Matthew
12. Pěnčín, Jablonec nad Nisou MAD Matthew
13. Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
14. Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav Jan Kertész
15. Doubravička, Mladá Boleslav Petr Šifta
16. Ledce, Mladá Boleslav Jan Fuksa
17. Janův Důl, Liberec Honza Mašek
18. Bystřice, BysriceJičín David Hrdý
19. Hradčany, Liberec Tomáš Najman
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Jan Macoun
2. Příchovice, Jablonec nad Nisou Petra Černá
3. Košťálov, Semily Tomáš Tulach
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Raspenava, Liberec Luboš Roušal
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Petra Černá
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Dalešice, Jablonec nad Nisou David Beránek
2.Bechov, Mladá Boleslav Miloslav Tauchman
3.ŠKODA AUTO Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Jan Macoun
4.Křížkový Újezdec, Praha-východ Petra Skružná
5.Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou Jan Sajewicz
6.Smržovka, Jablonec nad Nisou Jan Sajewicz
7.Škodějov, Semily Roman Dolenský
8.Velké Hamry, Jablonec nad Nisou MAD Matthew
9.Roztoky u Semil, Semily Roman Dolenský
10.Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
11.Chyjice, Jičín David Hrdý
12.Sukorady, Jičín Ales Rozum
13.Doubravička, Mladá Boleslav Petr Šifta
14.Pilínkov, Liberec XXIV, Pilínkov ALiberec SDH Pilínkov
15.Pilínkov, Liberec XXIV, Pilínkov BLiberec SDH Pilínkov
16.Janův Důl, Liberec Honza Mašek
17.Rychnov u Jablonce nad Nisou, Jablonec nad Nisou Kryštof Svoboda
18.Lučany nad Nisou, Jablonec nad Nisou Otakar Kocourek
19.Bystřice, BystriceJičín David Hrdý
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.Ostroměř, Jičín Zdeněk Tejchman
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Sportovní areálVS
23. 09. Kostelec n/Č lesyKO
23. 09. Areál Mšk HurbanovoKN
23. 09. Benešov u SemilSM
23. 09. stadion Lokomotiva olomoucOL
23. 09. VýklekyPR
23. 09. Olomouc stadion Lokomotiva TFCOL
23. 09. Kamenná - koupalištěTR
23. 09. Chlum u TřeboněJH
23. 09. SoběsukyPV
23. 09. KosořiceMB
23. 09. Police - zámecký areálTR
24. 09. JámaPT
24. 09. HenčlovPR
24. 09. TřebeloviceTR
30. 09. DřevohosticePR
30. 09. Staňkov, fotbalové hřištěDO
30. 09. Radotice, hřištěTR
30. 09. Areal SDH Podhradní LhotaKM
30. 09. PloukoniceSM
07. 10. ChlumčanyPJ
07. 10. Nová Ves, hřiště nad Novou VsíDO
14. 10. Jeseník - fotbalové hřištěJE
21. 10. Bukovina u Čisté, pod KaňkemSM
11. 11. Areál PlazaPM
09. 12. ProsetínCR
22. 12. Olomouc - pohár starosky OSHOL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.