Živé přenosy

Kdy Kde Okres Liga
24. 07. 2016Olšovec, Extraliga ČR v PÚPR
EXČR
23. 07. 2016Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚOP
EXČR
17. 07. 2016Zahorčice, O pohár starostky obce ZahorčiceST
EXČR
16. 07. 2016Bludov, Bludovská stovkaSU
ČP
10. 07. 2016Kunčice, Kunčický pohárUO
EXČR
09. 07. 2016Radotice, O pohár SDH RadoticeTR
JOL
09. 07. 2016Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského krajePM
FS
09. 07. 2016Banská Štiavnica, XII. Celoštátne kolo hry Plameň, Banská ŠtiavnicaBS
FS
09. 07. 2016Plumlov, Extraliga ČR v PÚPV
EXČR
09. 07. 2016Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkamiOL
ČP
05. 07. 2016České Budějovice, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostu 2016CB
MČR
05. 07. 2016České Budějovice, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2016CB
MČR
05. 07. 2016České Budějovice, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostu 2016CB
MČR
04. 07. 2016České Budějovice,družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostu 2016CB
MČR
04. 07. 2016České Budějovice, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2016CB
MČR
03. 07. 2016Mladoňovice, Memoriál Ladislava DaňhelaTR
JOL
03. 07. 2016České Budějovice, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
03. 07. 2016České Budějovice, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
03. 07. 2016Bolkov, O pohár zasloužilých členůPJ
ZČHL
03. 07. 2016České Budějovice, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
02. 07. 2016České Budějovice, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
02. 07. 2016České Budějovice, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
02. 07. 2016Předín, O pohár starosty obceTR
JOL
02. 07. 2016České Budějovice,Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
01. 07. 2016České Budějovice, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016CB
MČR
30. 06. 2016Banská Bystrica, 44. ročník MSR HaZZ - ZvolenBB
FS
29. 06. 2016Banská Bystrica, 44. ročník MSR HaZZ - ZvolenBB
FS
28. 06. 2016Banská Bystrica, 44. ročník MSR HaZZ - Banská BystricaBB
FS
26. 06. 2016Radíkov, O pohár SDH RadíkovPR
EXČR
25. 06. 2016Šišov, 17.ročník Nočnej hasičskej súťažeBN
FS
25. 06. 2016Pustkovec, Putovní pohár Městského obvodu PustkovecOV
EXČR
24. 06. 2016Vyšní Lhoty- areál Kamenité, 3.ročník O pohár Fire TV a O Pohár Hory Prašivé MHFM
FS
19. 06. 2016Nevcehle, O pohár SDH NevcehleJI
JOL
18. 06. 2016Oprechtice, XV.ročník o putovní pohár SDH OprechticeFM
FS
12. 06. 2016Horky, Memoriál Jana ČástkaTR
JOL
12. 06. 2016Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚBV
EXČR
11. 06. 2016Chvalovice, Extraliga ČR v PÚZN
EXČR
29. 05. 2016Libuň, O pohár starostky obceJC
JL
28. 05. 2016Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní NěmčiceJH
JOL
28. 05. 2016Ostrava, CYP cup 2016OV
ČP
27. 05. 2016Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016OV
FS
22. 05. 2016Trnava, O pohár SDH TrnavaTR
JOL
20. 05. 2016Plzeň, XXVII. ročník Memoriálu Milana KružíkaPM
FS
08. 05. 2016Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obceTR
TRL
07. 05. 2016Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016TR
ČP
28. 04. 2016Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.OV
FS
27. 04. 2016Ostrava, European Academic Cup 2016OV
FS
10. 04. 2016Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.JN
FS
09. 04. 2016Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.JN
FSCR
26. 03. 2016Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚJH
FS
20. 03. 2016Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážekJN
FS
19. 03. 2016Jablonec, Jablonecká HalaJN
FS
05. 12. 2015Celkové vyhlášení, Vyhlášení Extraligy HVP ČR v PÚ 2015PR
EXČR
05. 12. 2015Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015JH
FS
24. 10. 2015Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015SY
FS
04. 10. 2015Myslibořice, Otevření nové základnyTR
FS
03. 10. 2015Šumperk, Šumperský soptík 2015SU
FS
19. 09. 2015Fryčovice- stadion TJ, Fryčovický hrbolFM
BLHPS
19. 09. 2015Kostelec n/Č lesy, 8. kolo 15. ročníku Podlipanské ligyKO
PL
12. 09. 2015Malá Víska, O pohár, muži, ženy a dětiKT
PHLKT
12. 09. 2015Ďurďové, Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015PB
SMHL
09. 09. 2015Petrohrad, XI mistrovství světa-
FS
08. 09. 2015Petrohrad, XI mistrovství světa-
FS
08. 09. 2015Petrohrad, XI mistrovství světa-
FS
07. 09. 2015Petrohrad, XI mistrovství světa-
FS
07. 09. 2015Petrohrad, XI mistrovství světa-
FS
06. 09. 2015Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 mNB
ČP
05. 09. 2015Stará Říše, O pohár SDH Stará ŘíšeJI
JOL
05. 09. 2015Seč, O pohár SDH SečPJ
ZČHL
04. 09. 2015Tisková konference, Anketa Dobrovolní hasiči rokuBM
FS
30. 08. 2015Jaronice, 2 ročník soutěže o pohár SDH JaroniceCB
EXČR
29. 08. 2015Zahorčice, O pohár starostky obce ZahorčiceST
EXČR
23. 08. 2015Benešov u Semil, O pohár SDH BenešovSM
EXČR
22. 08. 2015Radimovice, Sychrovský pohárLI
EXČR
22. 08. 2015Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015TR
FS
16. 08. 2015Lhota, O pohár SDHZL
ZLPS
16. 08. 2015Kamenec, O pohár starosty obce KamenecSY
FS
15. 08. 2015Vranín, O pohár SDH VranínTR
JOL
15. 08. 2015Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u PoličkySY
ČP
08. 08. 2015Hřiště TJ Sokol Kujavy, O pohár ředitele HVP, a.s., pobočky OstravaNJ
FS
08. 08. 2015Předín, O pohár starosty obceTR
JOL
02. 08. 2015Sedlejov, O pohár starosty SDH SedlejovJI
JOL
26. 07. 2015Krasonice, O pohár SDH KrasoniceJI
JOL
19. 07. 2015Lavičky, O pohár LavičkyZR
EXČR
18. 07. 2015Radotice, O pohár SDH RadoticeTR
JOL
18. 07. 2015Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHLST
ŠHL
18. 07. 2015Zahorčice, O pohár starosty obce ZahorčiceST
ZČHL
18. 07. 2015Karolín, O pohár obce KarolínKM
PHL
18. 07. 2015Karolín, O pohár obce KarolínKM
EXČR
18. 07. 2015Bludov, Bludovská stovkaSU
ČP
12. 07. 2015Praha, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostuAB
MČR
12. 07. 2015Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce PasohlávkyBV
EXČR
12. 07. 2015Praha, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostuAB
MČR
12. 07. 2015Praha, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostuAB
MČR
11. 07. 2015Nihošovice, soutěž zařazená do ŠHLST
ŠHL
11. 07. 2015Praha, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostuAB
MČR
11. 07. 2015Praha, Pořadí družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostuAB
MČR
11. 07. 2015Petrovice, Putovní pohár SDH PetroviceTR
EXČR
10. 07. 2015Praha, Běh na 60 m hoši, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
10. 07. 2015Praha, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
10. 07. 2015Praha, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
10. 07. 2015Praha, Štafeta dvojic, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
10. 07. 2015Praha, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
09. 07. 2015Praha, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
09. 07. 2015Praha, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry PlamenAB
MČR
05. 07. 2015Mladoňovice, Memoriál Ladislava DaňhelaTR
JOL
05. 07. 2015Letohrad – Kunčice, Kunčický pohárUO
EXČR
04. 07. 2015Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-SlovanyPM
ZČHL
04. 07. 2015Pustkovec, Putovní pohár Městského obvodu PustkovecOV
EXČR
28. 06. 2015Nevcehle, O pohár SDH NevcehleJI
JOL
28. 06. 2015Trutnov, útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015TU
MČR
27. 06. 2015Trutnov, 4x100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015TU
MČR
27. 06. 2015Trutnov, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015TU
MČR
26. 06. 2015Trutnov, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015TU
MČR
21. 06. 2015Myštěves, O pohár MyštěvesHK
EXČR
20. 06. 2015Oprechtice, VII.ročník Climart CUPFM
FS
20. 06. 2015Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní NěmčiceJH
JOL
20. 06. 2015Malá Bytča, 3. kolo SMHLBY
SMHL
20. 06. 2015Pšánky, O pohár PšánkyHK
EXČR
20. 06. 2015Hradiště, O pohár HradištěPM
PHLKT
14. 06. 2015Horky, Memoriál Jana ČástkaTR
JOL
14. 06. 2015Štichovice, O pohár starosty SDHPS
ZČHL
14. 06. 2015Radíkov, O pohár SDH RadíkovPR
EXČR
13. 06. 2015HOROSEDLY (v Dolanech), Úvodní soutěž ligy + ZAHAJOVACÍ OPEN AIR PARTYPT
ŠHL
13. 06. 2015Horní Hradiště, O pohár starostky SDHPS
ZČHL
13. 06. 2015Olšovec, O pohár OlšovecPR
EXČR
04. 06. 2015České Budějovice, Výstup na věžCB
FS
04. 06. 2015České Budějovice, 100 m překážekCB
FS
31. 05. 2015Libuň, O pohár starostky obceJC
JL
31. 05. 2015Bučí, Pohár SDH BučíPS
ZČHL
30. 05. 2015Oponešice, O pohár starosty SDHTR
TRL
29. 05. 2015Vyšní Lhoty areál Kamenité, Pohár Fire TV a Pohár hory PrašivéFM
FS
29. 05. 2015Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana KružíkaPM
FS
29. 05. 2015Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana KružíkaPM
FS
24. 05. 2015Trnava, O pohár SDH TrnavaTR
JOL
24. 05. 2015Žernovník, O pohár SDH ŽernovníkBK
VCBL
24. 05. 2015Lišov, O pohárCB
JČHL
23. 05. 2015Kosmonosy, Memoriál Josefa RyseMB
JL
23. 05. 2015Ostrava, CYP cupOV
ČP
22. 05. 2015Ostrava, výstup na věžOV
FS
17. 05. 2015Olomouc, Stovky OlomoucOL
ČP
16. 05. 2015Kolence, O pohár SDH KolenceJH
VCT
12. 05. 2015Olomouc, ČP TFAOL
FS
10. 05. 2015Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obceTR
TRL
03. 05. 2015Plzeň Košutka-Globus, Globus cupPM
FS
02. 05. 2015Žilina, 20. ročník osláv Sv. Floriána v Žiline.-
FS
02. 05. 2015Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100mPS
FS
01. 05. 2015Ostrava, Vyšegrádský pohár - OstravaOV
FS
30. 04. 2015Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárnímOV
FS
29. 04. 2015Ostrava, Akademické MČR, 100 mOV
FS
25. 04. 2015Andrův Chlum, ČP TFAUO
FS
12. 04. 2015Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profiJN
FSCR
11. 04. 2015Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážekJN
FSCR
04. 04. 2015Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2BJH
FS
29. 03. 2015Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkamiJN
FS
28. 03. 2015Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkamiJN
FSCR
21. 03. 2015Velická hala, sportovní hala, VELICKÁ HALAHO
FS
26. 12. 2014Bořitov, O putovní pohár velitele SDH BořitovBK
VCBL
23. 12. 2014Strážov, Zpívání u vánočního stromečku 2014KT
FS
08. 11. 2014Bubeneč, XIII. ročníkAB
FS
25. 10. 2014Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014SY
FS
11. 10. 2014Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESEPJ
FS
04. 10. 2014Chlum u Křemže, Finále JČHLCK
JČHL
04. 10. 2014Štramberk, MČR dobrovolných hasičů v disciplínách - TFA 2014NJ
FS
04. 10. 2014Babice, OCTOBER CUP 2014VS
FS
27. 09. 2014Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěžCK
JČHL
27. 09. 2014Dvůr Králové, MČR CTIF Dvůr Králové 2014TU
FS
20. 09. 2014Mydlovary, MydlovaryCB
JČHL
14. 09. 2014Ľubovec, 10.kolo VHSLPO
VHSL
13. 09. 2014Malá Víska, O pohár, muži, ženy a dětiKT
PHLKT
13. 09. 2014Ďurďové, areál DHZ, 17.kolo SMHLPB
SMHL
13. 09. 2014Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města TelčeJI
FS
07. 09. 2014Bardejov, Radničné námestie, II. ročník O pohár primátora mesta BardejovBJ
FSSK
06. 09. 2014Vyšní Lhoty-areál Kamenité, Pohár Fire TV- MH a Pohár hory Prašivé MHFM
FS
06. 09. 2014Stará Říše, Soutěž v požárním útokuJI
JOL
06. 09. 2014Únětice, Západočeská hasičská liga ÚněticePJ
ZČHL
31. 08. 2014Bijacovce, futbalové ihrisko, 6. ročník Nočnej hasičskej súťaže BijacovceLE
FSSK
31. 08. 2014Vel. nad Veličkou - náměstí, O putovní pohár starosty obceHO
GPHO
31. 08. 2014Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 mNB
ČP
30. 08. 2014Vacenovice - has. areál, Memoriál Mikuláše BábíkaHO
GPHO
30. 08. 2014Vacenovice, Memoriál Mikuláše BábíkaHO
EXČR
30. 08. 2014Rabí, O pohár, dětiKT
PHLKT
29. 08. 2014Oprechtice, Eurokan CUPFM
FS
24. 08. 2014Pavlov, O Zlatou proudnici SDH PavlovJI
JOL
24. 08. 2014Benešov u Semil, O pohár SDH BenešovSM
EXČR
23. 08. 2014Vranín, Soutěž v požárním útokuTR
JOL
23. 08. 2014Radimovice, Sychrovský pohárLI
EXČR
23. 08. 2014Bludov, Bludovská stovkaSU
ČP
17. 08. 2014Lhotky, O pohárZR
EXČR
16. 08. 2014Slapy, O pohár starosty obce SlapyTA
THL
16. 08. 2014Mokrouše, O pohár obce MokroušePJ
ZČHL
16. 08. 2014Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce PasohlávkyBV
EXČR
10. 08. 2014Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u PoličkySY
FS
09. 08. 2014Předín, O pohár starosty obceTR
JOL
09. 08. 2014Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u PoličkySY
ČP
09. 08. 2014Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický BorekPJ
ZČHL
03. 08. 2014Sedlejov, O pohár starosty SDH SedlejovJI
JOL
03. 08. 2014Strážov, náměstí, Železný hasič města StrážovKT
ŠH
02. 08. 2014Jakubov, O pohár SDH JakubovTR
JOL
02. 08. 2014Horní Hradiště, O Pohár SDH Horní HradištěPS
ZČHL
27. 07. 2014Budišov, O pohár městyse BudišovTR
TRL
27. 07. 2014Lavičky, O pohár LavičkyZR
EXČR
26. 07. 2014Radkovice u Budče, 2. ročník noční soutěže Radkovice u BudčeTR
FS
26. 07. 2014Vyšní Lhoty-areál Kamenité, O pohár hory PrašivéFM
BLHPS
26. 07. 2014Holubov, HolubovCK
JČHL
26. 07. 2014Petrovice, Putovní pohár SDH PetroviceTR
EXČR
26. 07. 2014Horní Lideč, Stovky Horní LidečVS
ČP
20. 07. 2014Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH LipováPV
EXČR
19. 07. 2014Krasonice, O pohár SDH KrasoniceJI
JOL
19. 07. 2014Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportuSY
FSCR
19. 07. 2014Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého krajePV
EXČR
18. 07. 2014Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportuSY
FSCR
17. 07. 2014Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014SY
FSCR
17. 07. 2014Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportuSY
FSCR
16. 07. 2014Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportuSY
FSCR
16. 07. 2014Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportuSY
FSCR
13. 07. 2014Krč, O pohár KrčPI
JČHL
13. 07. 2014Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké HošticeOP
EXČR
12. 07. 2014Nihošovice, O pohár NihošoviceST
ŠHL
12. 07. 2014Pustkovec, Putovní pohár starostky městského obvodu PustkovecOV
EXČR
06. 07. 2014Brno, Požární útok, Mistrovství republiky dorostBM
MČR
06. 07. 2014Mladoňovice, Memoriál Ladislava DaňhelaTR
JOL
06. 07. 2014Brno, 4x100 m, Mistrovství republiky dorostBM
MČR
06. 07. 2014Brno, Dvojboj, Mistrovství republiky dorostBM
MČR
05. 07. 2014Zahájí, ZahájíCB
JČHL
05. 07. 2014Brodeslavy, O Pohár starosty obce BrodeslavyPS
ZČHL
05. 07. 2014Brno, Pořadí družstev 100m, Mistrovství republiky dorostBM
MČR
05. 07. 2014Brno, Běh na 100 m, Mistrovství republiky dorostBM
MČR
04. 07. 2014Brno, Běh na 60 m dívky, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
04. 07. 2014Brno, Běh na 60 m hoši, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
04. 07. 2014Brno, PÚ Plamen, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
04. 07. 2014Brno, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
04. 07. 2014Brno, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
03. 07. 2014Brno, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
03. 07. 2014Brno, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry PlamenBM
MČR
29. 06. 2014České Budějovice, útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014CB
MČR
28. 06. 2014Podvysoká, ihrisko, FIREFEST 2014CA
NHLKA
28. 06. 2014České Budějovice 4x100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014CB
MČR
28. 06. 2014České Budějovice, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014CB
MČR
27. 06. 2014České Budějovice, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014CB
MČR
22. 06. 2014Nevcehle, O pohár SDH NevcehleJI
JOL
22. 06. 2014Oprechtice, X.ročník pohárové soutěže MHFM
FS
21. 06. 2014Oprechtice, VI.ročník Climart CupFM
FS
21. 06. 2014Bystré - Údolí hromů, Memoriál Ladislava Gureckého a Karla HovjackéhoFM
BLHPS
21. 06. 2014Oprechtice, XIII.ročník o putovní pohár SDH OprechticeFM
FS
21. 06. 2014Malá Bytča, areál DHZ, 3.kolo SMHLBY
SMHL
21. 06. 2014Bolkov, O pohár zasloužilých členůPJ
ZČHL
21. 06. 2014Letohrad Kunčice, Kunčický pohárUO
EXČR
15. 06. 2014Horky, Memoriál Jana ČástkaTR
JOL
15. 06. 2014Bučí, O Pohár SDH BučíPS
ZČHL
15. 06. 2014Radíkov, O pohár SDH RadíkovPR
EXČR
14. 06. 2014Jaronice, O pohár SDH JaroniceCB
THL
14. 06. 2014Štichovice, O pohár starosty SDHPS
ZČHL
14. 06. 2014Olšovec, O pohár OlšovecPR
EXČR
07. 06. 2014Žihobce, Plamen, útok dětiKT
ŠHL
31. 05. 2014Karolín, O pohár obce KarolínKM
PHL
31. 05. 2014Ostrava – Poruba, Závod ČESKÉHO POHÁRU 2014OV
ČP
30. 05. 2014Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014OV
FS
25. 05. 2014Trnava, O pohárTR
JOL
25. 05. 2014Lišov, LišovCB
JČHL
24. 05. 2014Horní Lukavice, O pohár Starosty obcePJ
ZČHL
23. 05. 2014Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana KružíkaPM
FS
11. 05. 2014Myslibořice, O pohár starosty obceTR
TRL
10. 05. 2014Praha, O pohár HVP, a.s. PrahaAB
ČP
04. 05. 2014Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014PM
FS
03. 05. 2014Karlovy Vary, Výstupu na věž KVKV
FS
01. 05. 2014Ostrava, Akademické mistrovstvíOV
FS
30. 04. 2014Ostrava, Akademické mistrovství, 100 mOV
FS
30. 04. 2014Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100OV
FS
30. 04. 2014Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlažíOV
FS
26. 04. 2014Běšiny - Eurokemp, O pohár starosty obce - dětská soutěžKT
PHLKT
06. 04. 2014Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFIJN
FS
06. 04. 2014Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profiJN
FS
05. 04. 2014Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, halaJN
FS
05. 04. 2014Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážekJN
FS
29. 03. 2014Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkamiJN
FS
22. 03. 2014Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátkyOV
FS
18. 01. 2014Dolní Hradiště, ICE CUP 2014, 10. ročníkPS
FS
04. 01. 2014Sportovní areál Ráby, O POHÁR TŘÍ KRÁLOVSTVÍ 2. ROČNÍKPA
FS
24. 12. 2013Strážov, náměstí, Zpívání u vánočního stromku na náměstíKT
FS
23. 11. 2013Praha, Slavnostní Galaodpoledne hasičských soutěžíAB
FS
26. 10. 2013Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.LeninaSY
FS
12. 10. 2013Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESEPJ
FS
05. 10. 2013Chlum u Křemže, Finále JČHLCK
JČHL
05. 10. 2013Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)OP
FS
28. 09. 2013Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěžCK
JČHL
28. 09. 2013Dvůr Králové nad Labem, MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY CTIFTU
FS
28. 09. 2013Maršovice, 13. kolo Žďárské ligyZR
ŽL
28. 09. 2013Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligyLE
FS
22. 09. 2013Lhotky, 12. kolo Žďárské ligyZR
ŽL
21. 09. 2013Bardejov, radničné námestie, O pohár primátora mesta BardejovBJ
FS
14. 09. 2013Malá Víska, Pouťový pohárKT
PHLKT
14. 09. 2013Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013OV
ČP
14. 09. 2013Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města TelčeJI
FS
07. 09. 2013Čikov, 10. kolo Žďárské ligyTR
ŽL
07. 09. 2013Ďurďové, 80m - SMHLPB
FS
31. 08. 2013Nihošovice, O pohárST
ŠHL
31. 08. 2013Lavičky, O pohár LavičkyZR
EXČR
25. 08. 2013Mladá Boleslav, MČR PROFESIONÁLNÍCH A DOBROVOLNÝCH HASIČŮMB
MČR
24. 08. 2013Mladá Boleslav, MČR PROFESIONÁLNÍCH A DOBROVOLNÝCH HASIČŮMB
MČR
23. 08. 2013Mladá Boleslav, MČR PROFESIONÁLNÍCH A DOBROVOLNÝCH HASIČŮMB
MČR
18. 08. 2013Benešov u Semil, O pohár SDH BenešovSM
EXČR
17. 08. 2013Radimovice, Sychrovský pohárLI
EXČR
17. 08. 2013Mokrouše, O pohár obce MokroušePJ
ZČHL
11. 08. 2013Babice, O pohár starosty SDH BabiceVS
EXČR
10. 08. 2013Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u PoličkySY
ČP
10. 08. 2013Vrbětice, O pohár VrběticeZL
EXČR
04. 08. 2013Poděvousy, O pohár SDH PoděvousyDO
ZČHL
03. 08. 2013Horní Hradiště, O pohár starosty SDH Horní HradištěPS
ZČHL
28. 07. 2013Petrovice, Putovní pohár SDH PetroviceTR
EXČR
28. 07. 2013Strážov, Železný hasič - Strážov 2013KT
ŠH
27. 07. 2013Benešova Hora, Memoriál Václava MauricePT
ŠHL
27. 07. 2013Holubov, HolubovCK
JČHL
27. 07. 2013Sedlejov, O pohár SedlejovJI
EXČR
27. 07. 2013Horní Lideč, Stovky Horní LidečVS
ČP
20. 07. 2013Zahorčice, O pohár starostky obce ZahorčiceST
ŠHL
14. 07. 2013Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké HošticeOP
EXČR
13. 07. 2013Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický BorekPJ
ZČHL
07. 07. 2013Jablonec, 1. den Mistrovství ČR dorostuJN
FS
06. 07. 2013Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostuJN
FS
05. 07. 2013Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry PlamenJN
FS
04. 07. 2013Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry PlamenJN
FS
30. 06. 2013Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu KlatovyKT
ŠHL
30. 06. 2013Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu KlatovyKT
ZČHL
29. 06. 2013Obytce, O pohár obce ObytceKT
ŠHL
22. 06. 2013Žihobce, Plamen, útok dětiKT
PHLKT
22. 06. 2013Žihobce, Plamen, útok dětiKT
ŠHL
16. 06. 2013Třísov, TřísovCK
JČHL
15. 06. 2013Štichovice, O pohár starosty SDHPS
ZČHL
09. 06. 2013Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH LipováPV
EXČR
08. 06. 2013Kalenice, O pohár starosty obce KaleniceST
ŠHL
08. 06. 2013Letohrad Kunčice, Kunčický pohárUO
EXČR
02. 06. 2013Bučí, O Pohár SDH BučíPS
ZČHL
02. 06. 2013Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 mNB
ČP
01. 06. 2013Bystré-údolí hromů, Memoriál L. Gureckého a K. HovjackéhoFM
BLHPS
01. 06. 2013Nekmíř, O pohár SDH NekmířPS
ZČHL
25. 05. 2013Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013SU
ČP
19. 05. 2013Seč, Extraligy Seč 2013PJ
EXČR
19. 05. 2013Seč, O pohár SDH SečPJ
ZČHL
18. 05. 2013Horní Lukavice, O pohár Starosty obcePJ
ZČHL
11. 05. 2013Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013AB
ČP
04. 05. 2013Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100mPS
FS
27. 04. 2013Běšiny, EuroCamp, O pohár starosty obce - dětská soutěžKT
PHLKT
14. 04. 2013Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 mJN
FS
13. 04. 2013Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 mJN
FS
13. 04. 2013Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkamiJN
FS
13. 04. 2013Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkamiJN
FSCR
06. 10. 2012Chlum u Křemže, O pohár Chlum u KřemžeCK
JČHL
06. 10. 2012Babice, October CupVS
FS
06. 10. 2012Chlum u Křemže, O pohár Chlum u KřemžeCK
JČHL
08. 09. 2012Malá Víska, Pouťový pohárKT
PHLKT
08. 09. 2012Petrovice, Putovní pohár SDH PetroviceTR
EXČR
01. 09. 2012Kalenice, O pohár starosty obce KaleniceST
ŠHL
19. 08. 2012Chrást, O putovní pohár SDH ChrástPB
ZČHL
18. 08. 2012Mokrouše, 85 let SDH MokroušePJ
ZČHL
04. 08. 2012Rozsedly, O pohár rosíkaKT
PHLKT
29. 07. 2012Dolní Hradiště, Pohár Dolního HradištěPS
ZČHL
22. 07. 2012Nihošovice, O pohárST
ŠHL
21. 07. 2012Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický BorekPJ
ZČHL
15. 07. 2012Poděvousy, O pohár SDH PoděvousyDO
ZČHL
14. 07. 2012Horní Kamenice, O pohár SDH Horní KameniceDO
ZČHL
07. 07. 2012Budilov, O pohár starosty obcePT
ŠHL
06. 07. 2012Drachkov, O pohár drachkovské lamyST
ŠHL
01. 07. 2012Mochtín, Velká cena v požárním útoku okresu KlatovyKT
ŠHL
09. 06. 2012Žernovice, PT
JČHL
09. 06. 2012Žernovice, Memoriál Jana LudačkyPT
ŠHL
03. 06. 2012Bučí, O Pohár SDH BučíPS
ZČHL
02. 06. 2012Nekmíř, O Pohár SDH NekmířPS
ZČHL
Kdy Kde Okres Liga

Program dalších on-line přenosů

Kdy Kde Okres Liga
06. 08. 2016Karolín, O pohár obce KarolínKM
EXČR
07. 08. 2016Letohrad - Orlice, Orlický pohárUO
EXČR
20. 08. 2016Radimovice, Sychrovský pohárLI
EXČR
21. 08. 2016Benešov u Semil, O pohár SDH BenešovSM
EXČR
26. 08. 2016Brno, věž 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016BM
MČR
27. 08. 2016Brno, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016BM
MČR
27. 08. 2016Brno, štafeta 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016BM
MČR
28. 08. 2016Brno, útok 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016BM
MČR
Kdy Kde Okres Liga


Kód pro vložení streamu ze závodů na vaše stránky: