Bookmark and Share

Konec roku 2014

Vydáno dne 13. 12. 2014 (4814 x přečteno)

všem přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2015. Další rok naší společné práce je u konce.


dovolte mi, abych jménem provozovatele portálu poděkoval všem administrátorům, kteří nám aktivně pomáhají s aktualizací stránek. V letošním roce se do aktualizace zapojilo 106 uživatelů stránek. Do tipovací soutěže bylo zapojeno 186 návštěvníků stránek. Odkaz na videa vložilo 153 uživatelů.

 

I pro příští rok připravujeme nové funkce stránek, které nám pomůžou informovat příznivce hasičského sportu. Vše je upravováno dle námětů administrátorů stránek a možnosti systému. Základem stránek je výsledek z vaší soutěže zařazen do kategorie a pravidel. Soutěže, týmy a výsledky jsou vloženy do místa, okresu a kraje.

 

Fire Sport přináší informace od roku 1997. Pomalu se připravuje další ročník 2015. Přidáváme nové soutěže a rezervace. Během sezóny nám systém přinese výsledky soutěží a týmů. 

 

 

 

 

Do dnešního dne bylo přidáno na stránky:


... 5,292 x hasičských soutěží
... 16,091 x video odkazů
... 765 x foto odkazů
... 123,319 x výsledků
... 14,883 x tipů
... 33,761 x rezervací
... 3,080 x týmových profilů
... 5,030 x uživatelských profilů

 


Děkujeme všem za podporu a pomoc. 

 

Tento projekt v roce 2014 finanče podpořil:


http://shop.firesport.cz

požární hadice, zásahové hadice, savice, koše, proudnice, sportovní hadice, supersport, firesport, reflex, neon

 

http://www.hasicskavyzbrojna.cz

Hasičská výzbrojna - vše pro hasiče, hasicí přístroje, oděvy, vše pro požární sport, hadice, proudnice, hasičská technika, čerpadla

http://www.bison.cz

Firma Bison Sportswear, s.r.o. patří k předním evropským výrobcům dresů a sportovního oblečení pro všechny sporty. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu originálních kolekcí se specifickým designem.

 

http://www.vincker.cz

http://mesto.strazov.cz

http://www.klatovy.cz

 

Děkujeme partnerům stránek.