Bookmark and Share

Nový systém videí na Firesportu

Vydáno dne 28. 05. 2012 (28549 x přečteno)

Další novinkou, která dle mého názoru bude hodně populární, jsou videa "připojená" k výsledkům jednotlivých závodů.


Celý systém je velice jednoduchý. K výsledkům k jednotlivým závodům může registrovaný uživatel přiřadit (prolinkovat) video z Youtube. Po kliknutí na jméno závodu, který již proběhnul se dostanete do výsledků tohoto závodu. Soutěže, které již proběhly se z Kalendáře soutěží (první tabulka) automaticky přesunou do druhé tabulky již proběhlých závodů. Závod, u kterého jsou zadané výsledky, je označen ikonou zelené fajfky. Po kliknutí na tento závod se dostanete do výsledků např. závod v Seči.

Pokud již jiný videa přiřadil, je toto vidět ikonou video ve sloupci Média. Samotné vložení se provádí kliknutím na záložkui Média. Přihlášený uživatel může na této stránce vložit odkaz na video daného týmu na YouTobe. Na této stránce jsou i již vložená videa s náhledy.

Samotné video v sobě nemusí mít žádné titulky s časem nebo týmem, který běží. Tato informace se automaticky dotahuje z databáze. Máte tedy dokonalý přehled o jaký tým se jedná a jaký čas zaběhl.

Další funkčností je možnost prohlédnout videa, která se váží k určitému týmu. Stačí kliknout ve výsledkové listině na konkrétní tým a opět v záložce Média se dostanete na videa daného týmu, která budou postupem času přibývat.

 

 

Prosím vkládejte poze kód videa ze stránek YouTube. Kód najdete pod  tlačítkem sdílet video.

Zde je příklad: Q1QmX8Ycwm0

11 znaků, např: p0NhBGhF4aE z odkazu (http://youtu.be/p0NhBGhF4aE)
30 znaků, např: http://youtu.be/p0NhBGhF4aE odkaz z portálu YouTube.
50 znaků, např: http://www.youtube.com/watch?v=p0NhBGhF4aE URL z portálu YouTube.