Bookmark and Share

Poděkování 2013

Vydáno dne 01. 12. 2013 (4366 x přečteno)

našim přátelům přejeme ty nejkrásnější Vánoce, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2014. Rádi bychom současně poděkovali za spolupráci v tomto roce a jsme rádi, že pro vás můžeme připravovat další nové funkce stránek.  Veselé Vánoce.


Dobrý den,
dovolte mi, abych jménem provozovatele portálu poděkoval všem administrátorům, kteří nám aktivně pomáhají s aktualizací stránek. V letošním roce se do aktualizace zapojilo 96 uživatelů stránek. Do tipovací soutěže bylo zapojeno 284 členů naší komunity. Odkaz na videa ze svého účtu portálu YouTube vložilo 125 uživatelů. Možná to nebude konečné číslo letošního roku ..

I pro příští rok bude připravena tipovací soutěž, která v letošním roce měla premiéru v republikovém měřítku. Do konečného hodnocení budou sečteny body za kategorii muži i ženy. Přepočet bude probíhat koncem týdne a celková kontrola na konci roku.

 

 

 

Portál bude rozšířen o další ligové sekce a pokusíme se podpořit i dobrovolné hasiče na Slovensku. Je nám jasné, že máme hodně práce na dokončení všech požadavků uživatelů systému, ale čas nám v této otázce pomůže. Těšíme se i na další rok společného soutěžení. Zda máte zájem, tak posílejte náměty nebo články na adresu redakce@firesport.eu.


Informace vložené na stránky zajímalo celkem 18.870 příznivců našeho sportu. V letošním roce byla zobrazena 28.000.000 x stránka domény http://www.firesport.eu/.

 

Děkujeme za zájem o naší společnou práci. Je to naše odměna.

 


Tento projekt v roce 2013 finanče podpořil:


http://shop.firesport.cz

požární hadice, zásahové hadice, savice, koše, proudnice, sportovní hadice, supersport, firesport, reflex, neon

http://www.hasicskavyzbrojna.cz

Hasičská výzbrojna - vše pro hasiče, hasicí přístroje, oděvy, vše pro požární sport, hadice, proudnice, hasičská technika, čerpadla

http://www.bison.cz

Vyrábíme fotbalové dresy, hokejové dresy, basketbalové dresy, volejbalové dresy, cyklistické dresy, štulpny, dále v nabídce hokejová výstroj, brankářské masky, betony, vyrážečky, lapačky, potisk dresů a další potřeby pro sport...

 

http://www.vincker.cz

http://mesto.strazov.cz

http://www.klatovy.cz

 

Děkujeme partnerům stránek.