Bookmark and Share

Podmínky umístění reklamy

Vydáno dne 25. 01. 2013 (21635 x přečteno)

Reklama na stránkách http://www.firesport.eu/ je nabízena podle ceníku níže. Reklamy je možno umisťovat na místa určená pro reklamu. Reklamní plocha může být umístěna v hlavičce (nahoře) nebo patičce (dole) portálu, v pravém sloupci a také pod detailem článku nebo tématem. Veškeré finanční prostředky získané reklamou budou použity na rozvoj stránek a provoz. Děkujeme za podporu tohoto portálu o hasičském sportu.


Zveřejnění reklam je standardně sjednáváno na dobu 12 měsíců. 

Reklama je na stránkách spuštěna do dvou pracovních dnů od přijetí platby na účet provozovatele portálu. Za službu je vystaven daňový doklad. Zřizovatel je plátcem DPH.

Technické parametry reklamy 

Reklamy je možné umisťovat ve formátech jpg, png, gif. Rozměr je dán dle ceníku reklamy. Je možné společné domluvy. 

Na webu jsou tyto reklamní plochy: 

Plocha 1 -  TOP partnera stránek

Banner 380x80 nahoře v logu stránek . Cena je dělaná dle hostingu stránek. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy. Banner 300 x 300 v levém menu na hlavní straně. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy. 

- cena 1 500 Kč za měsíc 

Plocha 2

Banner 300 x 300 v levém menu na hlavní straně. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy. 

- cena 750 Kč za měsíc

Plocha 3

Banner 380 x 80 nahoře nad hlavním tělem stránky. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy.

- cena 1200 Kč za měsíc

Plocha 4

Banner 200 x 80 v levém menu na hlavní straně. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy. 

- cena 500 Kč za měsíc

Plocha 5

Banner 380 x 80 dole nad hlavním tělem stránky. Kliknutím na banner se návštěvník automaticky připojí na stránky zadavatele reklamy.

- cena 750 Kč za měsíc 

 

 

Ceny reklamy na internetových stránkách http://www.firesport.eu/  platné od 1. 1. 2018.
* Reklamní prostor je možné zakoupit min. na 12 měsíce dopředu.

Sponzorská sekce

Sponzorování sekce je možné pro firmy nebo fyzické osoby. Podmínkou je poskytnutí informací obecného charakteru, které použijeme pro zpracování nebo doplnění dané sekce sponzoři stránek. Tato část je uvolněna i pro administrátory stránek lig zadarmo. Sponzorování se sjednává na dobu 12 měsíců. Jednotná cena je 1500 Kč. Následně bude článek přesunut do archivu stránek.

Další podrobnosti

1. Ceny u bannerů platí pouze za předpokladu, že si objednavatel dodá vlastní reklamní banner. Pokud jej bude chtít vytvořit od nás, účtujeme za tuto službu poplatek (500,- Kč)

2. Klient musí v objednávce uvést úplný název firmy, přesnou adresu, IČO, DIČ, telefon a elektronickou adresu. Objednávka musí obsahovat přesné zadání inzerce včetně textů, ev. obrázků. Vše odešlete na e-mail reklama@firesport.eu.

3. Veškeré finanční prostředky získané reklamou budou použity na rozvoj stránek a provoz. Děkujeme za podporu tohoto portálu o hasičském sportu.

4. Ceny jsou uvedeny bez DPH.