Bookmark and Share

Rezervace na soutěž

Vydáno dne 26. 03. 2014 (24463 x přečteno)

Základem rezervace je účet na stránce http://www.firesport.eu/. Rezervaci připravuje administrátor ligy nebo pořadatel soutěže. Rezervace je automaticky spuštěna v zadaném termínu. 


V kalendáři soutěží najdete rezervaci v levém sloupečku označenou listem papíru.

 

Kalendáři soutěží:

 

 Kalendáři soutěží ligy:

 

 

Najetím na ikonku obdržíte informaci o startu rezervace. Start rezervace signalizuje tužka. 

 

 

Kliknutím na ikonu bude otevřena stránka s rezervací. Nejdříve vyberte okres vašeho týmu.

 

Následně si v řádku startovní listiny zvolíte tým, který chcete přihlásit do soutěže. Uložení vaší rezervace proběhne tlačítkem „Uložit“.

 

V případě nenalezení vašeho týmu v základní obrazovce rezervace stiskněte tlačítko „Rezervovat jinak“. V této obrazovce určitě najdete vaše město nebo obec. Zda ne, tak nás informujte info@firesport.eu. 

 

Do políčka „Tým“ můžete zadat přezdívku vašeho týmu nebo jméno závodníka. 

 

Zrušit rezervaci může pouze uživatel systému, který uložil rezervaci, administrátor ligy a pořadatel.


Může se stát, že vám systém přidělí jiné startovní místo na soutěži. Tato událost je v případě shodného výběru startovního místa dvou uživatelů. Rychlejší odeslání požadavku je upřednostněno a pomalejšímu bude přiděleno další volné místo. 


Rezervací do soutěže připravujete komentátorské listy mobilní verze systému http://m.firesport.eu/ , informujete pořadatele a administrátorům systému usnadňujete zadávání výsledků. Děkujeme za pomoc v organizaci soutěže a těšíme se na vaše výsledky.