Bookmark and Share

Štítary 2023 - O pohár starosty

Vydáno dne 12. 07. 2023 (1083 x přečteno)

Rádi bychom poděkovali SDH Štítary okr. Domažlice z podporu portálu. Moc děkujeme


Hasičská soutěž v Štítarech: Den plný vzrušení a dovedností

Dne 2. července 2023 se v malebné obci Štítary v okrese Domažlice konala hasičská soutěž, kterou pořádal SDH Štítary. Tento den byl plný vzrušení, dovedností a především hasičského ducha.

Soutěže se zúčastnilo celkem 17 mužských týmů a 9 ženských týmů, což dokazuje, jak je tato událost populární a respektovaná v hasičské komunitě.

Počasí bylo nádherné, sluneční paprsky osvětlovaly areál a dodávaly celé události ještě větší atmosféru. Areál byl navíc skvěle ozvučen, což umožnilo všem návštěvníkům sledovat průběh soutěže a bavit se.

Poděkování patří pořadateli za pěkně připravenou hasičskou soutěž. Jeho úsilí a odhodlání zajistit, aby vše proběhlo hladce a bezpečně, bylo oceněno všemi účastníky.

Nejlepší čas v mužské kategorii zaznamenali překvapivě hasiči z Zahorčic v okrese Klatovy s časem 17,72 sekundy. V ženské kategorii tradičně zvítězily hasičky z Lužné s časem 17,32 sekundy.

Tato hasičská soutěž v Štítarech byla skvělou příležitostí pro hasiče ukázat své dovednosti, ale také pro komunitu, aby se sešla a podpořila své místní hrdiny. Těšíme se na další ročník!