Rok:     2008  |   2009  |   2013  |   2014  |   2015  |   2016  |   2017  |   2018  |   2019  |

Výsledky ročníku 2019 Velká cena Ústeckoorlicka

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Letohrad - Kunčice DÚstí nad Orlicí 128 16,73 9 x
2. Bystřec AÚstí nad Orlicí 118 15,56 8 x
3. Horní Čermná AÚstí nad Orlicí 110 17,82 9 x
4. Záchlumí Ústí nad Orlicí 90 17,55 9 x
5. Letohrad - Jeleni Ústí nad Orlicí 88 16,26 6 x
6. Letohrad - Kunčice BÚstí nad Orlicí 85 16,51 5 x
7. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 84 17,45 9 x
8. Lanšperk Ústí nad Orlicí 76 17,36 9 x
9. Bošín Ústí nad Orlicí 73 17,52 9 x
10. Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí 55 19,59 9 x
11. Přívrat Ústí nad Orlicí 50 16,19 5 x
12. Černovír Ústí nad Orlicí 48 19,23 9 x
13. Nepomuky Ústí nad Orlicí 36 19,81 7 x
14. Dolní Dobrouč Ústí nad Orlicí 24 17,76 6 x
15. Nekoř Ústí nad Orlicí 23 21,71 6 x
16. Králíky Ústí nad Orlicí 20 19,58 3 x
17. Česká Rybná Ústí nad Orlicí 17 20,43 5 x
18. Lukavice Ústí nad Orlicí 9 33,45 1 x
19. Dolní Dobrouč BÚstí nad Orlicí 6 19,55 2 x
20. Záchlumí BÚstí nad Orlicí 5 21,91 1 x
-. Černovír BÚstí nad Orlicí 5 43,01 1 x
22. Svatý Jiří Ústí nad Orlicí 4 19,29 1 x
-. Nekoř BÚstí nad Orlicí 4 31,19 1 x
24. Renmotor Jinolice Jičín 0 15,89 2 x
-. Bašnice Jičín 0 15,93 2 x
-. Pšánky Hradec Králové 0 16,37 3 x
-. Myštěves Hradec Králové 0 16,78 3 x
-. Dubenec Trutnov 0 16,89 2 x
-. Trnov Rychnov nad Kněžnou 0 18,04 3 x
-. Zderaz AChrudim 0 22,57 1 x
-. Černčice Náchod 0 23,24 1 x
-. Dolní Třešňovec Ústí nad Orlicí 0 32,25 2 x
-. Tatenice Ústí nad Orlicí 0 43,83 2 x
-. - Stary Waliszóv bez určení okresu 0 63,92 1 x
-. Letohrad - Orlice BÚstí nad Orlicí 0 NP 1 x

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Letohrad - Červená Ústí nad Orlicí 64 17,64 8 x
2. Letohrad - Kunčice CÚstí nad Orlicí 56 17,52 8 x
3. Nepomuky Ústí nad Orlicí 50 17,96 6 x
4. Mistrovice Ústí nad Orlicí 36 20,46 9 x
5. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 34 18,42 9 x
6. Černovír Ústí nad Orlicí 20 19,92 5 x
7. Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí 12 22,59 7 x
8. Dolní Dobrouč Ústí nad Orlicí 9 19,14 4 x
9. Letohrad - Jeleni Ústí nad Orlicí 4 33,83 1 x
10. Lanšperk Ústí nad Orlicí 3 23,39 1 x
-. Hylváty Ústí nad Orlicí 3 35,84 1 x
12. Myštěves Hradec Králové 0 16,89 3 x
-. Renmotor Jinolice Jičín 0 16,92 3 x
-. - Explosia Hrobice bez určení okresu 0 17,38 1 x
-. Hrobice ExplosiaPardubice 0 17,43 1 x
-. Dlouhá Ves Rychnov nad Kněžnou 0 29,94 1 x
-. Trnov Rychnov nad Kněžnou 0 38,82 1 x

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 23 19,50 5 x
2. Horní Čermná Ústí nad Orlicí 18 23,90 6 x
3. Lanškroun DÚstí nad Orlicí 3 23,44 1 x
-. Dolní Třešňovec Ústí nad Orlicí 3 25,88 1 x
-. Dolní Sloupnice Ústí nad Orlicí 3 47,51 1 x

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1.Černovír Ústí nad Orlicí 25 22,70 5 x
2.Nekoř Ústí nad Orlicí 3 35,57 1 x
-.Žampach Ústí nad Orlicí 3 41,47 1 x
4.Písečná Ústí nad Orlicí 1 42,72 1 x
5.Kameničná Ústí nad Orlicí 0 47,11 1 x
-.Dolní Sloupnice Ústí nad Orlicí 0 52,91 1 x

Celkem se účastnilo:  63 družstev

Obnova tabulky