Rok:     2013  |   2014  |   2015  |   2016  |   2017  |   2018  |

Výsledky ročníku 2018 Východočeská hasičská liga

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Letohrad - Kunčice BÚstí nad Orlicí 160 16,20 11 x
2. Jinolice RenmotorJičín 147 16,13 11 x
3. Bašnice Jičín 120 16,19 11 x
4. Pšánky Hradec Králové 115 16,46 11 x
5. Dubenec Trutnov 82 16,70 11 x
6. Letohrad JeleniÚstí nad Orlicí 79 16,35 11 x
7. Myštěves Hradec Králové 77 16,63 11 x
8. Trnov Rychnov nad Kněžnou 72 16,75 11 x
9. Moravany Pardubice 62 17,19 11 x
10. Letohrad - Kunčice DÚstí nad Orlicí 55 16,95 11 x
11. Letohrad - Orlice BÚstí nad Orlicí 53 17,03 11 x
12. Bystřec AÚstí nad Orlicí 52 17,18 11 x
13. Záchlumí Ústí nad Orlicí 33 17,41 10 x
14. Hrabišín Šumperk 29 16,84 3 x
15. Bezděkov pod Třemšínem Příbram 26 16,72 3 x
16. Zderaz AChrudim 25 16,93 6 x
17. Mladoňovice Třebíč 23 16,73 2 x
18. Olešná Havlíčkův Brod 20 16,24 2 x
-. Rohovládova Bělá Pardubice 20 16,73 3 x
20. Čeperka NPardubice 19 17,18 6 x
21. Tatobity Semily 18 17,61 5 x
22. Trnava Třebíč 17 16,26 1 x
-. Velké Hoštice Opava 17 16,81 2 x
24. Krasonice Jihlava 12 17,29 2 x
25. Bystřec BÚstí nad Orlicí 10 17,74 3 x
26. Zahorčice Strakonice 9 16,89 1 x
27. Košťálov Semily 8 17,22 3 x
-. Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou 8 17,42 1 x
-. Bohuslavice Náchod 8 18,41 8 x
30. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 7 18,47 3 x
31. Slepotice Pardubice 6 18,42 2 x
32. Bohuslavice Šumperk 5 19,46 2 x
33. Stradouň Ústí nad Orlicí 4 17,58 2 x
-. Rohovládová Bělá Pardubice 4 20,60 2 x
35. Obrubce Mladá Boleslav 3 18,04 2 x
-. Velký Třebešov Náchod 3 18,23 2 x
-. Lanšperk Ústí nad Orlicí 3 18,56 3 x
-. Stéblová DPardubice 3 18,71 2 x
-. Roudnice Hradec Králové 3 19,81 5 x
-. - Turbine Rotacker bez určení okresu 3 21,25 2 x
41. Zderaz CChrudim 2 19,20 6 x
42. Choltice Pardubice 1 18,08 2 x
-. Nepomuky Ústí nad Orlicí 1 19,98 3 x
44. Srch Pardubice 0 17,64 1 x
-. Králíky Ústí nad Orlicí 0 20,13 3 x
-. Oldřiš Svitavy 0 25,48 1 x
-. Kosov Šumperk 0 NP 1 x
-. Česká Rybná Ústí nad Orlicí 0 NP 1 x
-. Nevcehle Jihlava 0 NP 1 x

Poř.TýmOkr.Cel.Nej.č.Kol
1. Myštěves Hradec Králové 77 16,35 11 x
2. Libuň Jičín 53 16,48 11 x
3. Nepomuky Ústí nad Orlicí 42 16,77 11 x
4. Košťálov Semily 37 16,60 8 x
5. Letohrad - Orlice Ústí nad Orlicí 36 16,89 11 x
6. Hrobice Pardubice 34 17,22 11 x
7. Letohrad - Červená Ústí nad Orlicí 29 17,29 11 x
8. Skrochovice Opava 14 16,29 2 x
9. Dlouhá Ves Rychnov nad Kněžnou 12 17,87 11 x
10. Sloup Praha-západ 11 16,60 2 x
-. Katusice Mladá Boleslav 11 17,43 4 x
12. Dolní Přím Hradec Králové 6 17,71 8 x
13. Holice Pardubice 5 18,21 4 x
14. Letohrad - Kunčice BÚstí nad Orlicí 4 17,92 4 x
15. Dvorce Tábor 1 17,91 1 x
-. Letohrad - Kunčice AÚstí nad Orlicí 1 18,90 5 x
-. Trnov Rychnov nad Kněžnou 1 19,36 8 x
18. Malá Skála BJablonec nad Nisou 0 19,00 2 x
-. Rohovládova Bělá Pardubice 0 19,48 1 x
-. Horní Třešňovec Ústí nad Orlicí 0 19,54 3 x
-. Stéblová Pardubice 0 19,78 1 x
-. Bohuslavice Náchod 0 20,51 1 x
-. - Košťálov bez určení okresu 0 24,58 1 x
-. Roudnice Hradec Králové 0 25,44 1 x
-. Jeřmanice Liberec 0 27,28 2 x
-. Česká Rybná Ústí nad Orlicí 0 30,76 1 x
-. Olešná Havlíčkův Brod 0 NP 2 x
-. Kosov Šumperk 0 NP 1 x

Celkem se účastnilo:  77 družstev

Obnova tabulky