Starší žáci
Mladší žáci
Pořadí
Tým a jméno
Okres
čas 1
čas 2
Výs. čas
1.
Zličín Berezněv Matěj
AB
NP
14,74
14,74
2.
Písnice Mohamed Hafiz Adam
AB
14,97
14,83
14,83
3.
Bystřice nad Úhlavou Šota Marek
KT
16,43
14,23
14,23
4.
Letkov Drnek David
PJ
16,91
15,36
15,36
5.
Lhenice Vlček Jan
TP
13,22
13,17
13,17
6.
Skryje Hošek Jan
ZR
17,69
16,75
16,75
7.
Křešice Sibera Jakub
LT
21,61
16,90
16,90
8.
Hrobce Dolejší Václav
LT
14,53
13,95
13,95
9.
Vědomice Sazeček Zdeněk
LT
12,83
12,61
12,61
10.
Dřísy Schober Antonín
ME
14,19
14,68
14,19
11.
Tuhaň Klapka Matěj
CL
17,21
18,75
17,21
12.
Počepice Bejšovec Martin
PB
17,76
15,57
15,57
13.
Cholupice Šťastný Matěj
AB
23,44
19,44
19,44
14.
Letňany Běhůnek Tomáš
AB
16,12
16,41
16,12
15.
Kostelec nad Černými Lesy Řeřicha Marek
KO
NP
24,77
24,77
16.
Zličín Kocián Šimon
AB
15,00
17,61
15,00
17.
Písnice Schwarz Jan
AB
19,67
19,25
19,25
18.
Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil
KH
13,83
13,67
13,67
19.
Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš
HK
12,31
13,46
12,31
20.
Lhenice Petrlík Dominik
TP
17,62
NP
17,62
21.
Skryje Mikušík Matouš
ZR
13,56
13,51
13,51
22.
Francova Lhota Kliš Josef
VS
16,46
NP
16,46
23.
Kojetice Hobza Tadeáš
TR
18,49
18,12
18,12
24.
Výčapy Gruszka Jan
TR
19,59
18,39
18,39
25.
Dřísy Mališka Jakub
ME
15,21
15,41
15,21
26.
Tuhaň Kopecký Václav
CL
15,28
16,68
15,28
27.
Počepice Habart Jonáš
PB
14,33
14,22
14,22
28.
Cholupice Skřivánek Miroslav
AB
NP
24,10
24,10
29.
Letňany Kovář Jan
AB
21,61
23,13
21,61
30.
Kostelec nad Černými Lesy Žyla Petr
KO
31,02
20,22
20,22
31.
Zličín Zapletal Pavel
AB
20,08
19,41
19,41
32.
Písnice Koubek Jakub
AB
14,81
NP
14,81
33.
Bludov Renda David
SU
15,39
15,21
15,21
34.
Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej
HK
NP
15,04
15,04
35.
Stará Říše Svačina Marek
JI
13,76
14,06
13,76
36.
Čeperka Doležal Dominik
PA
14,85
17,09
14,85
37.
Francova Lhota Liška Marek
VS
14,74
14,63
14,63
38.
Kojetice Řehůřek Jakub
TR
12,97
18,68
12,97
39.
Výčapy Růžička Filip
TR
14,77
14,15
14,15
40.
- Šulc Martin Seč
-
NP
19,24
19,24
41.
Skuteč Flégr Lukáš
CR
11,92
11,30
11,30
42.
Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš
HK
14,72
14,49
14,49
43.
Cholupice Nekovář Filip
AB
19,20
23,62
19,20
44.
Letňany Melč Patrik
AB
18,06
17,74
17,74
45.
Kostelec nad Černými Lesy Vosecký Jan
KO
NP
22,91
22,91
46.
Lučany nad Nisou Šruma Matěj
JN
13,50
13,21
13,21
47.
Písnice Cylek Ondřej
AB
15,00
14,57
14,57
48.
Bludov Soural Patrik
SU
13,03
NP
13,03
49.
Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub
HK
15,50
14,85
14,85
50.
Stará Říše Tomek David
JI
17,45
16,46
16,46
51.
Čeperka Doležal Šimon
PA
16,81
33,97
16,81
52.
Kojetice Řehůřek Vojtěch
TR
14,32
NP
14,32
53.
Výčapy Svoboda Adam
TR
16,91
14,55
14,55
54.
- Konečný Matouš Seč
-
20,61
20,03
20,03
55.
Skuteč Kábele Matěj
CR
13,21
12,03
12,03
56.
Štěpánov Zelenka Ondřej
OL
17,53
NP
17,53
57.
Ďáblice Olič Kryštof
AB
NP
23,29
23,29
58.
Cholupice Lebeda Robert
AB
NP
17,20
17,20
59.
Letňany Salvet Michael
AB
47,05
18,82
18,82
60.
Kravaře Rybka Jakub
OP
15,02
15,51
15,02
61.
Bořitov Sázavský Jiří
BK
17,98
18,99
17,98
62.
Písnice Schwarz Jakub
AB
15,60
14,99
14,99
63.
Bludov Matějček David
SU
NP
15,05
15,05
64.
Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal
HK
13,05
14,85
13,05
65.
Stará Říše Novák Matyáš
JI
20,31
17,44
17,44
66.
Čeperka Formánek Roman
PA
13,87
13,84
13,84
67.
Francova Lhota Silvestr Jiří
VS
18,81
19,01
18,81
68.
Výčapy Svoboda Tomáš
TR
14,76
14,08
14,08
69.
- Hofman Miroslav Seč
-
22,69
18,82
18,82
70.
Skuteč Kábele Ondřej
CR
14,08
21,44
14,08
71.
- Batrla Petr Sklárna Karolinka
-
28,76
26,25
26,25
72.
Krouna Bělský Adam
CR
15,85
NP
15,85
73.
Cholupice Krátký Daniel
AB
21,11
NP
21,11
74.
Tvarožná Moliš Ondřej
BO
17,12
17,32
17,12
75.
Morkovice Vymazal Vít
KM
13,42
13,11
13,11
76.
Kunovice Krutílek Jan
VS
28,57
NP
28,57
77.
Čeperka Hruboň Tobias
PA
16,11
15,46
15,46
78.
Francova Lhota Švirák David
VS
NP
16,50
16,50
79.
Trusovice Ferbas Tomáš
SY
16,63
25,29
16,63
80.
Dolany Bednář Radek
PT
23,94
25,65
23,94
81.
Roštění Lajda Jakub
KM
24,02
22,15
22,15
82.
Skuteč Veverka Jan
CR
NP
17,54
17,54
83.
- Michálek Josef Sklárna Karolinka
-
NP
23,57
23,57
84.
Krouna Broulík Tomáš
CR
14,20
15,26
14,20
85.
Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš
UO
14,15
13,87
13,87
86.
Býškovice Maluda Jan
PR
18,38
18,66
18,38
87.
Tvarožná Tinka Jakub
BO
16,34
16,59
16,34
88.
Staré Heřminovy Cárach Tomáš
BR
13,12
12,91
12,91
89.
Svinov Žákovský Adam
OV
18,01
16,98
16,98
90.
Dolní Životice Němec Adam
OP
16,70
18,55
16,70
91.
Čeperka Kudláček Jakub
PA
18,39
15,84
15,84
92.
Prostřední Bečva Žitník Petr
VS
999,00
14,86
14,86
93.
Štěpánkovice Balarin Radek
OP
16,61
16,86
16,61
94.
Dolany Kulha David
PT
15,75
14,92
14,92
95.
Roštění Škrabala Jan
KM
19,51
21,88
19,51
96.
Doloplazy Zbořil Martin
OL
18,19
17,02
17,02
97.
- Krutílek Martin Sklárna Karolinka
-
17,52
14,62
14,62
98.
Krouna Janko Lukáš
CR
15,39
20,79
15,39
99.
Choceňské Předměstí Kubík Jiří
UO
15,20
14,90
14,90
100.
Býškovice Mikulík Jakub
PR
12,88
12,63
12,63
101.
Tvarožná Tománek Michal
BO
21,46
19,26
19,26
102.
Staré Heřminovy Kašík Robin
BR
14,54
NP
14,54
103.
Svinov Jiránek Radim
OV
14,46
14,55
14,46
104.
Dolní Životice Polák Václav
OP
21,22
20,02
20,02
105.
Prostřední Bečva Polášek Daniel
VS
16,02
17,72
16,02
106.
Štěpánkovice Hladký Jakub
OP
26,29
16,05
16,05
107.
Dolany Masařík Štěpán
PT
NP
17,08
17,08
108.
Hněvošice Pustelník Petr
OP
14,25
13,87
13,87
109.
Krouna Janko Ondřej
CR
17,72
17,81
17,72
110.
Choceňské Předměstí Susser Sebastián
UO
18,10
17,05
17,05
111.
Býškovice Pírek Filip
PR
NP
13,99
13,99
112.
Milotice nad Bečvou Cichra Jiří
PR
16,96
16,73
16,73
113.
Staré Heřminovy Mikšík Erik
BR
16,11
14,29
14,29
114.
Třebovice Stolař Lukáš
OV
14,21
13,99
13,99
115.
Štěpánkovice Pistorius Ondřej
OP
18,34
27,13
18,34
116.
Oznice Trusina Václav
VS
13,80
13,55
13,55
117.
Kobeřice Švan Matěj
OP
17,24
15,37
15,37
118.
- Přibyl Martin Sklárna Karolinka
-
34,01
NP
34,01
119.
Krouna Švanda Ondřej
CR
14,81
14,42
14,42
120.
Choceňské Předměstí Šimek Filip
UO
15,05
15,00
15,00
121.
Moravský Beroun Slovák Štěpán
BR
17,62
16,85
16,85
122.
Dobroslavice Durlák Daniel
OP
17,47
17,46
17,46
123.
Milotice nad Bečvou Michna Matěj
PR
17,17
16,54
16,54
124.
Písková Lhota Šteigl Jan
NB
15,62
14,56
14,56
125.
Staré Heřminovy Palánek Jan
BR
16,83
16,70
16,70
126.
Třebovice Prokop Ondřej
OV
NP
12,39
12,39
127.
Dolní Bečva Blinka Jan
VS
19,43
18,41
18,41
128.
Štěpánkovice Šíma Cyril
OP
17,35
NP
17,35
129.
Oznice Skýpala Radek
VS
17,99
17,26
17,26
130.
- Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště
-
19,42
17,41
17,41
131.
Rychvald Sikora Tomáš
KA
13,98
14,24
13,98
132.
Choceňské Předměstí Vincenc Ondřej
UO
16,70
15,49
15,49
133.
Moravský Beroun Soutor Michal
BR
21,55
21,17
21,17
134.
Dobroslavice Lišaník Ondřej
OP
12,61
16,38
12,61
135.
Milotice nad Bečvou Šuba Šimon
PR
15,13
15,10
15,10
136.
Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav
BR
16,99
27,08
16,99
137.
Dolní Bečva Kretek Tomáš
VS
23,06
22,01
22,01
138.
- Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín
-
17,10
17,24
17,10
139.
Štěpánkovice Tomíček Jan
OP
14,33
15,40
14,33
140.
Oznice Bětuňák Marek
VS
13,93
14,48
13,93
141.
- Baroš Václav Těrlicko-Hradiště
-
17,07
17,51
17,07
142.
Rychvald Píša Tobias
KA
24,31
17,66
17,66
143.
Koblov Služy Dominik
OV
17,57
20,61
17,57
144.
Kyjovice Němec Filip
OP
NP
13,09
13,09
145.
Moravský Beroun Řezníček Daniel
BR
24,58
15,61
15,61
146.
Dobroslavice Šimíček David
OP
25,60
18,48
18,48
147.
Heřmanice Doboš Roman
OV
15,66
15,30
15,30
148.
Nová Ves Janošťák František
OV
25,46
21,67
21,67
149.
Raškovice Švrček Jozef
FM
16,85
16,45
16,45
150.
Třebovice Honus Jaroslav
OV
15,64
NP
15,64
151.
Dolní Bečva Solanský Vojtěch
VS
19,90
20,25
19,90
152.
- Adámek Erik Rokytnice-Vsetín
-
13,36
NP
13,36
153.
Štěpánkovice Trnečka Tomáš
OP
22,76
33,04
22,76
154.
Chotěbuz Stenchlý Petr
KA
19,28
19,69
19,28
155.
Kravaře Kušnierik Daniel
OP
17,14
17,07
17,07
156.
Rychvald Orel Matyáš
KA
NP
17,15
17,15
157.
Koblov Mácha David
OV
17,56
17,18
17,18
1.
Raškovice Chovancová Tereza
FM
14,25
11,81
11,81
2.
Raškovice Kotásková Bára
FM
16,95
12,27
12,27
3.
Nová Ves Ondračková Julie
OV
NP
12,31
12,31
4.
Tuhaň Vaculíková Johanka
CL
12,69
12,41
12,41
5.
Nová Ves Sustova Nikol
OV
12,59
23,52
12,59
6.
Kravaře Adamcová Michaela
OP
12,62
13,05
12,62
7.
Komárovice Bendová Anna
VS
12,97
12,64
12,64
8.
Bystřice nad Úhlavou Babková Iva
KT
18,18
12,68
12,68
9.
Písková Lhota Homolková Valentýna
NB
13,24
12,70
12,70
10.
Skuteč Novotná Leona
CR
12,74
13,84
12,74
11.
Bystřice nad Úhlavou Hájková Šárka
KT
12,78
14,68
12,78
12.
Proseč Šlégrová Denisa
HB
12,94
18,13
12,94
13.
Výčapy Drápelová Sára
TR
13,04
12,95
12,95
14.
Třeština Matějíčková Vendula
SU
13,56
12,95
12,95
15.
Tuhaň Fabianová Klára
CL
14,46
13,03
13,03
16.
Lužná Matušková Nela
RA
13,13
13,05
13,05
17.
Trusovice Wildungová Michaela
SY
13,10
13,06
13,06
18.
Kojetice Navrátilová Eliška
TR
14,11
13,14
13,14
19.
Hovězí Surovčáková Andrea
VS
13,60
13,22
13,22
20.
Rožmitál pod Třemšínem Vlachová Karolína
PB
13,64
13,24
13,24
21.
Doloplazy Zbořilová Anna
OL
22,82
13,25
13,25
22.
Heřmanice Burdová Michaela
OV
13,29
16,45
13,29
23.
Bludov Jílková Vendula
SU
13,30
13,34
13,30
24.
Bludov Ženčáková Lucie
SU
13,65
13,34
13,34
25.
Třebovice Králová Laura
OV
14,00
13,37
13,37
26.
Choceňské Předměstí Hájková Andrea
UO
14,23
13,40
13,40
27.
Heřmanice Jurkovská Lucie
OV
13,40
13,70
13,40
28.
Staré Heřminovy Ledabylová Jana
BR
13,43
13,82
13,43
29.
Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice
RK
13,45
14,67
13,45
30.
Raškovice Nytrová Barbora
FM
18,89
13,47
13,47
31.
Roštění Škrabalová Veronika
KM
13,49
14,19
13,49
32.
Skuteč Kadlecová Linda
CR
NP
13,50
13,50
33.
Výčapy Bulová Nikola
TR
13,52
13,64
13,52
34.
Krouna Chlupáčová Agáta
CR
13,53
14,69
13,53
35.
Staré Heřminovy Sobotíková Tereza
BR
13,55
13,59
13,55
36.
Roštění Hejníčková Petra
KM
13,65
13,85
13,65
37.
Kobeřice Kubná Barbora
OP
13,68
14,23
13,68
38.
Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka
KT
13,69
13,95
13,69
39.
Morkovice Podrazilová Natálie
KM
14,56
13,73
13,73
40.
Bludov Zaoralová Eliška
SU
14,33
13,73
13,73
41.
Skryje Součková Michala
ZR
13,95
13,79
13,79
42.
Bludov Hrabkovská Markéta
SU
13,79
14,03
13,79
43.
Malé Hoštice Pflegrová Hana
OP
13,79
14,03
13,79
44.
Tuhaň Rychtaříková Michala
CL
22,96
13,81
13,81
45.
Tuhaň Šťastná Vendula
CL
13,82
NP
13,82
46.
Křešice Hyšplerová Anna
LT
14,56
13,85
13,85
47.
Tuhaň Kučerová Beata
CL
13,92
13,86
13,86
48.
Kšely Handanagić Kimi
KO
14,20
13,87
13,87
49.
Oznice Rudolecká Hana
VS
13,97
16,60
13,97
50.
Kšely Masařová Eliška
KO
13,99
16,18
13,99
51.
Třeština Jurásková Eliška
SU
14,97
14,05
14,05
52.
Heřmanice Vircová Vendula
OV
15,20
14,05
14,05
53.
- Kalová Marie Těrlicko-Hradiště
-
14,34
14,09
14,09
54.
Hrobce Nagyová Blanka
LT
14,11
14,10
14,10
55.
Dolní Bečva Pavelková Hana
VS
14,11
14,27
14,11
56.
Chotěbuz Ciasnochová Nela
KA
NP
14,17
14,17
57.
Nová Ves Nováková Martina
OV
15,62
14,19
14,19
58.
Dobroslavice Schimánková Monika
OP
14,19
15,86
14,19
59.
Čeperka Bubáková Natálie
PA
14,20
15,31
14,20
60.
Choceňské Předměstí Křížová Darina
UO
14,22
14,67
14,22
61.
Malé Hoštice Silberová Klára
OP
16,07
14,27
14,27
62.
Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára
RK
14,28
17,84
14,28
63.
Lhenice Poláková Adéla
TP
15,59
14,40
14,40
64.
Křižovatka Krbcová Eliška
CH
15,96
14,41
14,41
65.
Zličín Fraňková Kamila
AB
14,44
14,54
14,44
66.
Malé Hoštice Grygarčíková Adéla
OP
15,26
14,51
14,51
67.
Hněvošice Běláková Eva
OP
15,79
14,51
14,51
68.
Hřivínův Újezd Hořáková Eliška
ZL
17,82
14,56
14,56
69.
Česká Ves Smékalová Tereza
JE
14,69
14,57
14,57
70.
Heřmanice Kociánová Martina
OV
14,58
16,61
14,58
71.
Dobroslavice Fialová Tereza
OP
22,16
14,61
14,61
72.
- Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice
-
23,13
14,63
14,63
73.
Dobroslavice Knýblová Bára
OP
14,83
14,64
14,64
74.
Hovězí Žlebková Veronika
VS
14,65
16,68
14,65
75.
Koblov Kopišová Kristýna
OV
14,68
15,03
14,68
76.
Kyjovice Krčmářová Vanessa
OP
14,73
NP
14,73
77.
Proseč Poslušná Liliana
HB
15,56
14,76
14,76
78.
Výčapy Ošmerová Kateřina
TR
14,81
15,13
14,81
79.
Nová Ves Prchalova Kristyna
OV
19,74
14,81
14,81
80.
Kojetice Navrátilová Veronika
TR
NP
14,88
14,88
81.
Lužná Lužná Elena
RA
14,91
NP
14,91
82.
Bludov Holinková Tereza
SU
16,77
14,97
14,97
83.
Kojetice Řehůřková Soňa
TR
14,98
15,87
14,98
84.
Skuteč Jonášová Andrea
CR
14,98
15,64
14,98
85.
Hrobce Jelínková Eliška
LT
15,00
16,06
15,00
86.
Skryje Kleknerová Eliška
ZR
15,04
15,31
15,04
87.
Malé Hoštice Klingerová Sabina
OP
15,07
16,65
15,07
88.
Hovězí Polášková Barbora
VS
15,45
15,09
15,09
89.
Nechvalice Peštová Rozálie
TP
16,02
15,15
15,15
90.
Trojanovice Kňazovičová Marika
NJ
15,22
15,89
15,22
91.
Heřmanice Holbergová Hana
OV
15,23
36,35
15,23
92.
Skuteč Bubeníčková Denisa
CR
17,38
15,31
15,31
93.
Lužná Roučová Eliška
RA
15,52
15,32
15,32
94.
Francova Lhota Matochová Nikola
VS
15,35
17,19
15,35
95.
Bystřice nad Úhlavou Korčíková Karolína
KT
NP
15,38
15,38
96.
Hřivínův Újezd Čechová Michaela
ZL
15,55
17,11
15,55
97.
Kšely Bláhová Tereza
KO
15,70
15,93
15,70
98.
Dolní Životice Ulitzková Laura
OP
19,71
15,70
15,70
99.
Dolní Životice Pavelková Barbora
OP
15,72
16,47
15,72
100.
Heřmanice Chytilová Adéla
OV
17,51
15,72
15,72
101.
Hrobce Jelínková Zuzana
LT
16,43
15,83
15,83
102.
Kyjovice Křístková Natálie
OP
15,85
16,00
15,85
103.
Čeperka Chudomská Amálie
PA
23,27
15,90
15,90
104.
Kobeřice Tomíčková Karolína
OP
16,29
15,90
15,90
105.
- Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice
-
18,01
15,93
15,93
106.
Štěpánovice Doležálková Tereza
KT
16,01
18,04
16,01
107.
Hněvošice Hertlová Martina
OP
20,56
16,03
16,03
108.
Třeština Urbášková Klára
SU
NP
16,08
16,08
109.
Dolní Životice Losertová Gabriela
OP
NP
16,08
16,08
110.
Lužná Rácová Karolína
RA
16,63
16,10
16,10
111.
Hovězí Machalová Klára
VS
17,79
16,12
16,12
112.
Koblov Motyková Nikola
OV
NP
16,15
16,15
113.
Písková Lhota Nováková Marcela
NB
18,06
16,34
16,34
114.
Zádveřice Schovajsová Nikola
ZL
16,36
NP
16,36
115.
Cholupice Jansová Eliška
AB
16,49
16,38
16,38
116.
Bořitov Juračková Jolana
BK
NP
16,41
16,41
117.
Třeština Laštůvková Tereza
SU
17,38
16,49
16,49
118.
Dolní Bečva Lažová Natálie
VS
16,52
16,66
16,52
119.
Prostřední Bečva Jurečková Michaela
VS
16,63
17,40
16,63
120.
Třebovice Fričová Nikol
OV
16,75
23,19
16,75
121.
Písková Lhota Bilá Adéla
NB
16,83
19,28
16,83
122.
Bludov Maturová Michaela
SU
17,43
16,83
16,83
123.
Bludov Divišová Michaela
SU
16,83
19,79
16,83
124.
Stará Říše Svačinová Lucie
JI
21,29
16,84
16,84
125.
Kobeřice Brulíková Adéla
OP
23,18
16,86
16,86
126.
Kunovice Gábová Pavlína
VS
17,89
16,93
16,93
127.
Trojanovice Červenková Andrea
NJ
NP
16,95
16,95
128.
Tvarožná Pejřilová Aneta
BO
16,99
18,53
16,99
129.
- Černá Terezie Praha-Písnice
-
17,00
19,09
17,00
130.
Tuhaň Žežulková Vanesa
CL
18,94
17,02
17,02
131.
Heřmanice Ostřížková Adina
OV
18,48
17,12
17,12
132.
Lhenice Tušinská Petra
TP
20,22
17,14
17,14
133.
Nechvalice Peštová Amálie
TP
17,18
17,92
17,18
134.
Prostřední Bečva Fárková Kristýna
VS
52,43
17,26
17,26
135.
Hovězí Frydryšková Alžběta
VS
54,58
17,28
17,28
136.
Dolní Bečva Mikudová Aneta
VS
21,03
17,45
17,45
137.
Morkovice Balážiová Eliška
KM
21,91
17,56
17,56
138.
Nové Sedlice Današová Nikol
OP
NP
17,57
17,57
139.
Dobroslavice Tománková Michaela
OP
17,79
18,22
17,79
140.
- Minaříková Linda Praha-Zličín
-
17,81
18,95
17,81
141.
Hovězí Dřevojánková Zuzana
VS
17,96
17,95
17,95
142.
Dolany Keňová Svatava
PT
18,09
19,90
18,09
143.
Prostřední Bečva Jurajdová Justina
VS
18,86
18,23
18,23
144.
Koblov Máchová Denisa
OV
18,41
18,24
18,24
145.
- Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště
-
18,39
19,52
18,39
146.
Kyjovice Němcová Barbora
OP
19,24
18,50
18,50
147.
Kravaře Křížová Šarlota
OP
19,60
18,66
18,66
148.
- Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy
-
18,80
19,34
18,80
149.
Svinov Šindelovská Bara
OV
28,61
18,84
18,84
150.
Dolní Bečva Babincová Pavlína
VS
18,95
19,49
18,95
151.
Skryje Součková Andrea
ZR
19,45
19,49
19,45
152.
Dolní Bečva Krhutková Nela
VS
19,89
19,78
19,78
153.
Býškovice Mikšánková Nikola
PR
21,08
19,97
19,97
154.
Svinov Fronckeová Karin
OV
20,02
28,07
20,02
155.
Dolní Bečva Valchářová Veronika
VS
22,81
21,05
21,05
156.
- Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy
-
23,16
27,82
23,16
157.
Lužná Tothová Berenika
RA
NP
24,53
24,53
158.
Francova Lhota Vetešková Martina
VS
26,53
NP
26,53
159.
Bludov Kulhajová Natálie
SU
NP
NP
NP
Pořadí
Tým a jméno
Okres
čas 1
čas 2
Výs. čas
1.
Dolní Životice Losert Matouš
OP
14,06
14,75
14,06
2.
Uhlířské Janovice Bílek Pavel
KH
16,00
14,17
14,17
3.
Štěpánkovice Pistorius Jan
OP
15,18
14,84
14,84
4.
Komárovice Benda Jan
VS
NP
14,91
14,91
5.
Zibohlavy Vaněk Jaroslav
KO
15,52
15,04
15,04
6.
Vědomice Jindrák Michal
LT
15,82
15,05
15,05
7.
Lužná Ullrich Radek
RA
15,88
15,05
15,05
8.
Uhlířské Janovice Mašek Matěj
KH
15,57
15,51
15,51
9.
- Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec
-
47,37
15,56
15,56
10.
Hněvošice Pustelník Jakub
OP
15,60
15,73
15,60
11.
Výčapy Svoboda Mikuláš
TR
15,80
15,61
15,61
12.
Slatina Petr Adam
NJ
15,71
15,63
15,63
13.
Uhlířské Janovice Adámek Tomáš
KH
15,65
17,74
15,65
14.
Dobroslavice Tománek Matyáš
OP
15,73
19,28
15,73
15.
Dřísy Mališka Václav
ME
15,77
39,80
15,77
16.
Hněvošice Burda Jakub
OP
15,77
16,28
15,77
17.
Skuteč Pešek Tomáš
CR
15,81
23,30
15,81
18.
Písková Lhota Stýblo Radim
NB
16,02
15,81
15,81
19.
Nová Ves Martus Michal
OV
16,43
15,84
15,84
20.
Bobrovníky Guřan Šimon
OP
15,87
30,86
15,87
21.
Dolní Bečva Kubíček Vojtěch
VS
17,98
15,94
15,94
22.
Dolní Životice Harazín Aleš
OP
17,32
16,14
16,14
23.
Bludov Matějček Lukáš
SU
16,83
16,22
16,22
24.
Zádveřice Veselý Vít
ZL
23,99
16,25
16,25
25.
Nová Ves Bogus Martin
OV
16,25
22,96
16,25
26.
- Secký Daniel Seč
-
16,29
19,23
16,29
27.
Letkov Voříšek Tadeáš
PJ
16,45
NP
16,45
28.
Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej
HK
18,28
16,49
16,49
29.
Trusovice Siegel Filip
SY
16,60
17,29
16,60
30.
Dolní Životice Němec Jiří
OP
16,61
18,59
16,61
31.
Oznice Konvičný Matěj
VS
17,82
16,68
16,68
32.
Písková Lhota Meišner Jakub
NB
21,00
16,71
16,71
33.
Staré Heřminovy Monsport Josef
BR
NP
16,79
16,79
34.
Bludov Fabiánek Matěj
SU
17,36
16,87
16,87
35.
Skuteč Vobejda Marek
CR
17,05
17,06
17,05
36.
Lužná Němec Petr
RA
21,35
17,18
17,18
37.
Stará Říše Novák Jakub
JI
17,20
17,26
17,20
38.
Uhlířské Janovice Procházka Stanislav
KH
17,20
18,83
17,20
39.
Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan
HK
17,21
17,43
17,21
40.
- Shash Samuel Seč
-
NP
17,26
17,26
41.
Dolní Životice Jasoňek Antonín
OP
17,26
17,32
17,26
42.
Rychlov Prokeš Vojtěch
KM
17,32
18,35
17,32
43.
Skryje Šnobl Antonín
ZR
17,60
17,33
17,33
44.
Štěpánkovice Tomíček Michal
OP
17,39
18,43
17,39
45.
Výčapy Černý Lukáš
TR
17,43
18,16
17,43
46.
Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich
HK
17,62
NP
17,62
47.
Letňany Komáčka Filip
AB
19,89
17,73
17,73
48.
Milotice nad Bečvou Hajda Petr
PR
17,78
23,74
17,78
49.
Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam
HK
18,02
17,79
17,79
50.
Prostřední Bečva Vardžák Štěpán
VS
NP
17,91
17,91
51.
Hovězí Pechal Jonáš
VS
20,60
17,95
17,95
52.
Letkov Sniegoň Jan
PJ
19,23
17,97
17,97
53.
Kravaře Vilášek Simon
OP
19,74
18,04
18,04
54.
Ovčáry Hofierka Matěj
KO
18,19
18,38
18,19
55.
Lužná Nosál Matyáš
RA
18,87
18,25
18,25
56.
Rychvald Rutar Luboš
KA
18,45
19,54
18,45
57.
Písková Lhota Fajgar Jan
NB
21,04
18,59
18,59
58.
Morkovice Navrátil Tomáš
KM
18,73
28,88
18,73
59.
Trusovice Koutný Jan
SY
23,78
18,77
18,77
60.
Hovězí Vojtek Patrik
VS
18,79
NP
18,79
61.
Nová Ves Gregořica Filip
OV
18,86
23,41
18,86
62.
Čeperka Žaloudek Šimon
PA
19,11
20,15
19,11
63.
Lužná Kolbek Ondřej
RA
NP
19,12
19,12
64.
- Orság Sebastián Sklárna Karolinka
-
19,13
19,21
19,13
65.
Dobroslavice Janík Mikuláš
OP
19,16
29,55
19,16
66.
Kravaře Hlaváč Vojtěch
OP
21,51
19,37
19,37
67.
Bludov Volkman Jan
SU
20,18
19,47
19,47
68.
Dolní Bečva Laža Vojtěch
VS
23,54
19,62
19,62
69.
Ovčáry Hofierka Jakub
KO
27,05
19,67
19,67
70.
Trusovice Kováč Dominik
SY
19,67
20,24
19,67
71.
Seč Beneš Jan
PJ
19,74
NP
19,74
72.
Lužná Lužný Vít
RA
19,79
21,21
19,79
73.
Hovězí Hromada Lukáš
VS
20,02
20,38
20,02
74.
Písková Lhota Kubenka Daniel
NB
20,07
21,58
20,07
75.
Bludov Cikryt Patrik
SU
22,21
20,53
20,53
76.
Cholupice Nekovář Jakub
AB
27,16
20,58
20,58
77.
Písková Lhota Kalferst Martin
NB
20,63
NP
20,63
78.
Kravaře Ignác Matouš
OP
25,73
20,72
20,72
79.
Rychvald Píša Patrik
KA
20,72
110,15
20,72
80.
Trusovice Götz Šimon
SY
20,76
21,08
20,76
81.
Morkovice Karásek Martin
KM
25,49
20,89
20,89
82.
Oznice Zimek Rostislav
VS
21,19
21,08
21,08
83.
Výčapy Vašek Vojta
TR
29,08
21,15
21,15
84.
Prostřední Bečva Žitník Rostislav
VS
21,31
21,50
21,31
85.
Tvarožná Bartoš Lukáš
BO
22,92
21,36
21,36
86.
- Drozd Tomáš Sklárna Karolinka
-
22,48
NP
22,48
87.
Písková Lhota Blahuš Adam
NB
26,80
22,54
22,54
88.
- Orság Maxmilián Sklárna Karolinka
-
24,74
23,00
23,00
89.
Ovčáry Hovorka Radek
KO
23,45
24,79
23,45
90.
- Tureček Tadeáš Sklárna Karolinka
-
25,51
23,86
23,86
91.
Lužná Rouč Jakub
RA
23,98
NP
23,98
92.
Bořitov Včelař Adam
BK
25,30
24,03
24,03
93.
Oznice Sousedík Josef
VS
24,36
NP
24,36
94.
Cholupice Varga Tomáš
AB
24,39
26,27
24,39
95.
Písková Lhota Bartoň Tomáš
NB
26,99
24,49
24,49
96.
- Pukýš Dominik Sklárna Karolinka
-
25,03
NP
25,03
97.
Cholupice Janeček Pavel
AB
26,61
25,15
25,15
98.
Letňany Komáčka Tomáš
AB
26,12
25,27
25,27
99.
Morkovice Obdržálek Radek
KM
27,07
NP
27,07
100.
Písková Lhota Javůrek Jan
NB
31,60
29,66
29,66
101.
- Batrla Dominik Sklárna Karolinka
-
30,39
30,04
30,04
102.
Kravaře Peterek Maxim
OP
35,10
30,21
30,21
103.
- Bornhorst Petr Kostelec nad Č. lesy
-
38,48
30,63
30,63
104.
Cholupice Šťastný Dominik
AB
35,88
32,85
32,85
105.
- Drozd Lukáš Sklárna Karolinka
-
NP
40,50
40,50
106.
Cholupice Patrick Nikolas
AB
87,49
77,50
77,50
107.
Vědomice Hodek Daniel
LT
122,34
NP
NP
108.
Skryje Klekner Matyáš
ZR
NP
NP
NP
1.
Byšice Macháčková Leontýna
ME
16,09
14,09
14,09
2.
Hřivínův Újezd Karpielová Anna
ZL
17,37
15,06
15,06
3.
Železná Ruda Mašková Marika
KT
15,14
15,45
15,14
4.
Starý Kolín Mykytyuk Karina
KO
17,43
15,30
15,30
5.
Skuteč Zavoralová Aneta
CR
15,30
NP
15,30
6.
Vědomice Hodková Denisa
LT
16,62
15,68
15,68
7.
Bludov Šustková Denisa
SU
16,64
15,71
15,71
8.
Lužná Roučová Karolína
RA
16,05
17,52
16,05
9.
Zádveřice Hurtová Natálie
ZL
16,20
16,36
16,20
10.
Hovězí Danielová Tereza
VS
21,61
16,26
16,26
11.
- Adamcová Barbora Hutisko-Solanec
-
16,73
16,29
16,29
12.
Skuteč Slezáková Nela
CR
16,31
16,92
16,31
13.
Oznice Sousedíková Amálie
VS
17,25
16,57
16,57
14.
Nová Ves Maturová Karolína
OV
16,84
16,65
16,65
15.
Řídeč Žouželková Adéla
OL
20,52
16,98
16,98
16.
Dolní Bečva Sláviková Marie
VS
17,01
17,12
17,01
17.
Písková Lhota Martinová Barbora
NB
NP
17,09
17,09
18.
Svinov Mazzolini Petra
OV
18,03
17,14
17,14
19.
- Koňaříková Michaela Sklárna Karolinka
-
19,03
17,16
17,16
20.
Zádveřice Rožnovjáková Hana
ZL
17,23
18,13
17,23
21.
Uhlířské Janovice Prchalová Lucie
KH
17,28
20,13
17,28
22.
Rychlov Barešová Natalie
KM
18,60
17,32
17,32
23.
Dolní Bečva Chumchalová Tereza
VS
18,58
17,32
17,32
24.
Heřmanice Žmolíková Johanka
OV
17,38
17,39
17,38
25.
Heřmanice Serynová Gabriela
OV
17,39
17,46
17,39
26.
Bludov Kulhajová Liliana
SU
19,79
17,52
17,52
27.
Hovězí Pavlíková Nela
VS
17,62
19,25
17,62
28.
Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina
HK
18,53
17,70
17,70
29.
Třebovice Prokopová Barbora
OV
18,08
17,76
17,76
30.
Rokytnice v Orlických horách Hanušová Nikola
RK
17,89
20,12
17,89
31.
Starý Kolín Kratochvílová Anežka
KO
NP
17,89
17,89
32.
Dolní Životice Grabiášová Nikola
OP
18,53
17,95
17,95
33.
Písková Lhota Novosadová Aneta
NB
19,14
18,04
18,04
34.
Starý Kolín Martínková Barbora
KO
26,47
18,09
18,09
35.
Třebovice Králová Valérie
OV
18,17
19,37
18,17
36.
Milotice nad Bečvou Hradílková Lucie
PR
18,38
18,33
18,33
37.
Starý Kolín Mušák Johana
KO
19,01
18,37
18,37
38.
Hovězí Filová Karolína
VS
18,39
19,07
18,39
39.
Písková Lhota Folbrechtová Tereza
NB
18,43
18,57
18,43
40.
Starý Kolín Paličková Rozálie
KO
18,90
18,78
18,78
41.
Nová Ves Vydrzelova Beata
OV
19,75
18,80
18,80
42.
Heřmanice Straková Gabriela
OV
18,93
NP
18,93
43.
Štěpánov Salášková Elen
OL
18,97
19,73
18,97
44.
- Fousková Alexandra Kostelec nad Č. lesy
-
30,10
19,00
19,00
45.
Dřísy Krejzarová Tereza
ME
27,01
19,01
19,01
46.
Dřísy Krumphanzlová Adéla
ME
19,40
19,07
19,07
47.
Kravaře Večerková Sára
OP
26,24
19,32
19,32
48.
- Krutílková Lucie Sklárna Karolinka
-
19,62
19,39
19,39
49.
Trusovice Juračková Vanessa
SY
20,07
19,41
19,41
50.
- Michálková Rozárie Sklárna Karolinka
-
19,48
21,33
19,48
51.
Rokytnice v Orlických horách Horáková Tina
RK
19,51
19,98
19,51
52.
Dolní Bečva Španihelová Vanesa
VS
21,35
19,57
19,57
53.
Štěpánov Vtípilová Karolína
OL
19,61
20,09
19,61
54.
Trusovice Morkesová Eliška
SY
19,96
19,68
19,68
55.
Štěpánov Kunhartová Kristýna
OL
19,80
19,70
19,70
56.
Kravaře Fišerová Sabina
OP
19,77
19,89
19,77
57.
Morkovice Dobiášová Tereza
KM
20,86
19,79
19,79
58.
Písková Lhota Šteiglová Kristýna
NB
19,85
20,76
19,85
59.
Stará Říše Fejková Rozálie
JI
20,03
20,04
20,03
60.
Štěpánov Nováčková Veronika
OL
20,22
NP
20,22
61.
Morkovice Vlčková Gabriela
KM
20,87
20,23
20,23
62.
- Slováková Simona Hutisko-Solanec
-
NP
20,49
20,49
63.
Štěpánov Salášková Kateřina
OL
29,99
20,70
20,70
64.
Kšely Kučevová Veronika
KO
23,65
20,73
20,73
65.
Hovězí Filová Barbora
VS
25,17
20,74
20,74
66.
Kojetice Pekárková Klára
TR
21,20
NP
21,20
67.
Starý Kolín Horáková Adéla
KO
23,48
21,35
21,35
68.
Oznice Klanicová Leona
VS
21,74
21,59
21,59
69.
Štěpánov Krejčí Aneta
OL
23,92
21,61
21,61
70.
Bludov Matějíčková Eliška
SU
24,56
22,00
22,00
71.
- Spálenská Anna Seč
-
22,07
22,09
22,07
72.
Třebovice Smolková Ema
OV
22,32
NP
22,32
73.
Kunovice Marečková Emma
VS
22,54
28,43
22,54
74.
Hrobce Nitschová Eliška
LT
22,72
28,91
22,72
75.
- Lindáková Petra Kostelec nad Č. lesy
-
23,35
22,91
22,91
76.
Skryje Šnoblová Tereza
ZR
23,12
23,42
23,12
77.
Rožmitál pod Třemšínem Vondrušková Petra
PB
26,98
23,20
23,20
78.
Hrobce Nováková Kateřina
LT
23,36
NP
23,36
79.
Oznice Bednaříková Natálie
VS
23,36
23,70
23,36
80.
Koblov Kopišová Amélie
OV
23,83
23,36
23,36
81.
Nová Ves Plevová Barbora
OV
NP
23,46
23,46
82.
Písková Lhota Kuželová Nikol
NB
24,56
23,49
23,49
83.
Dolní Životice Rádková Viktorie
OP
23,74
25,89
23,74
84.
- Žylová Patricie Kostelec nad Č. lesy
-
24,02
NP
24,02
85.
- Smočková Tereza Hutisko-Solanec
-
NP
24,23
24,23
86.
Výčapy Böhmová Anna
TR
24,29
NP
24,29
87.
Písková Lhota Sanytráková Barbora
NB
28,04
24,31
24,31
88.
Koblov Bestová Nela
OV
29,00
24,53
24,53
89.
Písková Lhota Fajgarová Tereza
NB
24,77
26,58
24,77
90.
Třebovice Havlíčková Ema
OV
24,89
NP
24,89
91.
- Drozdová Tatiana Sklárna Karolinka
-
25,14
NP
25,14
92.
Řídeč Žouželková Jitka
OL
25,44
NP
25,44
93.
Skryje Vaňková Nela
ZR
36,03
25,69
25,69
94.
Kravaře Křížová Isabel
OP
28,11
26,37
26,37
95.
Výčapy Kuchařová Karolína
TR
28,31
29,59
28,31
96.
Rychvald Rutarová Lada
KA
31,92
29,09
29,09
97.
Heřmanice Zachodilová Zuzana
OV
NP
29,63
29,63
98.
Rožmitál pod Třemšínem Korecká Karolína
PB
30,56
29,68
29,68
99.
Cholupice Brunnerová Eliška
AB
30,35
29,71
29,71
100.
Kravaře Rybková Tereza
OP
35,06
29,74
29,74
101.
Heřmanice Jakobovská Tereza
OV
NP
30,30
30,30
102.
Rožmitál pod Třemšínem Šourková Karolína
PB
30,41
58,94
30,41
103.
- Orságová Lucie Sklárna Karolinka
-
NP
32,66
32,66
104.
Heřmanice Žmolíková Ema
OV
NP
33,06
33,06
105.
Nová Ves Maturova Michaela
OV
NP
34,25
34,25
106.
Rožmitál pod Třemšínem Janečková Kateřina
PB
38,79
57,39
38,79
107.
Hněvošice Národová Amálie
OP
43,76
38,98
38,98
108.
Cholupice Kostková Barbora
AB
NP
41,72
41,72
109.
Kravaře Ignácová Viktorie
OP
47,08
45,20
45,20
Obnova tabulky