Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Babice Kdy: 08. 06. 2019 09:45
Kontakt:   Petr Korábečný Telefon:  777 724 455
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVRadim Janečka
22Babice VSMishi
33Prchalov BNJMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Pravčice BKMMartin Masař
1818Hlinsko PRTomáš Mareček
1919Špičky PRŠtěpán Šindler
2020Dětkovice VYMichal Hrabánek
2121Vrbka KMKryštof Pospíšil
2222Sulimov KMSvatopluk Minařík
2323Pasohlávky BOJiří Bednář
2424Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
2525Ratiboř VSLibor Vítek
2627Plumlov PVLuboš Kopřiva
2728Vítonice KMHonza Bělík
2829Hranice PRVítězslav Stratil
2930Jasenice VSJakub Kopřiva
3031Velká Lhota VSJosef Sabo
3132Hoštice KMAntonín Novák
3233Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3334Lukov ZLLukáš Žák
3435Opatovice PRDalibor Vašíček
3537Partutovice PRmartin humplik
3640Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3750Nová Dědina KMMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
1010Loučka VSVeronika Sedlářová
1111Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1212Olšovec PRFilip Staněk
1313Loukov KMmarta
1414Hlinsko PRPetr Beránek
1515Opatovice PRDalibor Vašíček
1616Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.