Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v PÚ Kdy: 14. 07. 2018 09:30
Kontakt:   Ing.Karel Gába Telefon:  603 894 451
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRRadek Peřina
22Hranice PRVlastimil Gába
33Vrchoslavice PVRadim Janečka
44TAG Zahnašovice KMVlastimil Gába
55Hrabůvka PRHonza
66Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
77Prchalov ANJVlastimil Gába
88Babice VSVlastimil Gába
99Mladcová ZLOndra Struška
1010Opatovice PRDavid Roman
1111Prchalov BNJVlastimil Gába
1212Špičky PRVeronika Květoňová
1313Radíkov PRLuboš Kopřiva
1414Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Plumlov PVVlastimil Gába
1717Pravčice KMJiří Možíš
1818Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Pasohlávky BVJakub Sirbu
2222Jasenice VsetínVSLukáš Komender
2323Ludslavice KMLibor Přikryl
2424Rymice mužiKMjosef fuksa
2525Velký Ořechov CZLVít Jánoš
2626Ratiboř VSOndřej Bártek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVlastimil Gába
22TAG Zahnašovice KMVlastimil Gába
33Komárovice VSVlastimil Gába
44Radíkov PRHonza
55Hostašovice NJVlastimil Gába
66Opatovice PRDavid Roman
77Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Olšovec PRpetr
1010Potštát PRVeronika Kocjanová
1111Pravčice BKMPetra Nadymáčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.