Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v PÚ Kdy: 14. 07. 2018 09:30
Kontakt:   Ing.Karel Gába Telefon:  603 894 451
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRRadek Peřina
22Hranice PRVlastimil Gába
33Vrchoslavice PVRadim Janečka
44TAG Zahnašovice KMVlastimil Gába
55Hrabůvka PRHonza
66Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
77Prchalov ANJVlastimil Gába
88Babice VSVlastimil Gába
99Mladcová ZLOndra Struška
1010Opatovice PRDavid Roman
1111Prchalov BNJVlastimil Gába
1212Špičky PRVeronika Květoňová
1313Radíkov PRLuboš Kopřiva
1414Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Plumlov PVVlastimil Gába
1717Pravčice KMJiří Možíš
1818Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Pasohlávky BVJakub Sirbu
2222Jasenice VsetínVSLukáš Komender
2323Ludslavice KMLibor Přikryl
2424Rymice mužiKMjosef fuksa
2525Velký Ořechov CZLVít Jánoš
2626Ratiboř VSOndřej Bártek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVlastimil Gába
22TAG Zahnašovice KMVlastimil Gába
33Komárovice VSVlastimil Gába
44Radíkov PRHonza
55Hostašovice NJVlastimil Gába
66Opatovice PRDavid Roman
77Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Olšovec PRpetr
1010Potštát PRVeronika Kocjanová
1111Pravčice BKMPeťa Nadymáčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.