Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče Kdy: 24. 08. 2019 09:00
Kontakt:   Jan Kertész Telefon:  736451401
Začátek rezervace: 19. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobšín MBLucie Křivská
21Doubravička MBMartina Hrušková
32Bechov MBMiloslav Tauchman
42Sukorady MBJaroslav Peča
53Hrdlořezy MBMichal Čermák
65Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
76Chudíř MBPetr Melčák
87Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
98Kosořice MBMartina Hrušková
109Obruby MBDalibor Musil
1110ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
1211Smilovice MBJana Stránská
1312Plazy MBJana Stránská
1413Žehrov MBMatěj Hajlich
1514Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
1615Petkovy MBMonika Pokorná
1716Březovice MBAntonín Hokuf
1817Bítouchov MBMichal Rejzek
1929Bystřice JCMichal Odzgan
2030Bakov nad Jizerou MBJan Kertész

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
33Smilovice MBLucie Šantínová
44Sychrov MBMichaela Kuntošová
55Dobšín MBLucie Křivská
66Veselá MBKristýna Sznapková
77Žehrov MBLukáš Marek
88Chudíř MBPetr Melčák
99Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1010Plazy MBJana Stránská
1111Sukorady MBJaroslav Peča
1212Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1313Kosořice MBMartina Hrušková
1414Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1515Semčice MBJan Kertész
1616Nová Ves u Bakova MBJana Hašková
1717Bítouchov MBMichal Rejzek
1818Petkovy MBMonika Pokorná
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.