Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Bechov, hasičské hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče Kdy: 25. 05. 2019 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman Telefon:  608821329
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 22:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Doubravička, Mladá Boleslav Martina Hrušková
2. Sukorady, Mladá Boleslav Jaroslav Peča
3. Kosořice, Mladá Boleslav Martina Hrušková
4. Bechov, AMladá Boleslav Martina Hrušková
5. Chudíř, Mladá Boleslav Petr Melčák
6. Dobšín, Mladá Boleslav Filip Hájek
7. Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav Jan Kertész
8. Chotětov, Mladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
9. Hrdlořezy, Mladá Boleslav Michal Čermák
10. Nová Ves u Bakova, Mladá Boleslav Michal Rejzek
11. Obrubce, Mladá Boleslav Pepa Adam
12. Bechov, BMladá Boleslav Miloslav Tauchman
13. Obruby, Mladá Boleslav Dalibor Musil
14. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Nikola Doležalová
15. Dlouhá Lhota, Mladá Boleslav Nikola Šnýdrová
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17. Smilovice, Mladá Boleslav Lucie Šantínová
18. Plazy, Mladá Boleslav Zdeněk Tůma
19. Petkovy, Mladá Boleslav Monika Pokorná
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bechov, Mladá Boleslav Martina Hrušková
2. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Martina Hrušková
3. Dlouhá Lhota, Mladá Boleslav Nikola Šnýdrová
4. Kosořice, Mladá Boleslav Martina Hrušková
5. Dobšín, Mladá Boleslav Lucie Křivská
6. Chudíř, Mladá Boleslav Petr Melčák
7. Chotětov, Mladá Boleslav Martin SH ČMS SDH Chotětov
8. Sukorady, Mladá Boleslav Jaroslav Peča
9. Petkovy, Mladá Boleslav Monika Pokorná
10. Smilovice, Mladá Boleslav Lucie Šantínová
11. Veselá, Mladá Boleslav Olda Česák
12. Plazy, Mladá Boleslav Zdeněk Tůma
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.