Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Benešovský pohár Kdy: 24. 09. 2022 10:00
Kontakt:   Filip Holan Telefon:  774 092 929
Začátek rezervace: 19. 09. 2022 20:00 Konec rezervace: 23. 09. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMSDH Desná III
22Pěnčín JNVít Macháček
33Košťálov SMTomáš Tulach
44Jirkov AJNBlanka Kuntošová
55Obrubce MBBlanka Kuntošová
66Dneboh MBBlanka Kuntošová
77Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
88Sychrov MBBlanka Kuntošová
99Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1010Tatobity SMBlanka Kuntošová
1111Dubenec TUBlanka Kuntošová
1212Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1313Bechov MBBlanka Kuntošová
1414Olešnice SMBlanka Kuntošová
1516Březová LIBlanka Kuntošová
1617Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
1718Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1819Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
1920Karlinky LIJaroslav Vobecký
2021Žehrov MBMatěj Hajlich
2122Radimovice LIRobert Marek
2223Rašín JCŠtěpán Pour
2324Ploukonice SMJan Drbola
2425Frýdštejn JNJosef Hanuš
2526Frýdštejn JNJosef Hanuš
2627Třebnouševes JCMatěj Krátký
2728Velichovky NAAleš Stradiot
2829Velké Hamry JNMAD Matthew

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LINikola Bulířová
22Katusice MBBlanka Kuntošová
33Olešnice SMEliška Marková
44Košťálov SMBlanka Kuntošová
55Bechov MBBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Bratříkov JNBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1111Bukovno MBBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Břehy MBBlanka Kuntošová
1414Krásná Ves MBKateřina Szabová
1515Jeřice JCNela Podubecká
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. Chodová Planá, pivovar - MIMOTC
01. 10. SDH Nová Ves Hřiště nad vsíDO
01. 10. Jiřice u Miroslavi hřištěZN
01. 10. PoděvousyDO
01. 10. NasobůrkyOL
02. 10. hřiště ZbožnovCR
08. 10. PlinkoutOL
08. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
12. 11. U Hasičů 2058/1 PlzeňPM
19. 11. PohořeliceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.