Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Benešovský pohár Kdy: 28. 09. 2014 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík Telefon:  737169988
Začátek rezervace: 18. 09. 2014 20:00 Konec rezervace: 27. 09. 2014 23:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
22Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
33Veselá MBOlda Česák
44Bašnice JCJoska Mládek
55Dneboh MBLukáš Danda
66Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
77Dobšín MBPepa Adam
88Pšánky AHKVáclav Zubr
99Tatobity SMJosef Židů
1010Podůlší JCMartin Berger
1111Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1212Krásná Ves MBJan Sajewicz
1313Mříčná SMsdhmricna
1414Sychrov MBMichal Kuntoš
1515Košťálov SMTomáš Tulach
1616Kosmonosy MBMonika Němcová
1717Bašnice JCJoska Mládek
1818Chrášťany LTVašek Maderák
1919Lestkov SMMartin Bretschneider
2020Pšánky BHKVáclav Zubr
2121Loukov MBJosef Židů
2222Libuň JCJakub Tomeš
2323Sloup PZTomáš Fiala
2424Jirkov JNOndřej Maryška
2525Jeřmanice LIJan Kühnel
2626Dolní Sytová SMJaroslav Štěpán
2739Malá Skála JNRadek Havelka
2840Kosmonosy MBPepa Adam

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Krásná Ves MBJan Sajewicz
55Libuň JCHana Jarolímková
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Jeřmanice LIVeronika Kaprálková
88Borovice MBRadek Kuntoš
99Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1010Košťálov SMTomáš Tulach
1111Chrášťany LTVašek Maderák
1212Huť JNPetra Šteyrová
1313Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1415Sloup PZTomáš Fiala
1516Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMartin Berger
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.