Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR Kdy: 28. 07. 2012 20:00
Kontakt:   p. Vladimír Jírovec Telefon:  +420776602635
Začátek rezervace: 10. 06. 2012 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2012 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čkyně Čkyně PTTlumič
22Třísov CKLada Firesport
33Stachy PTJiri Haubelt
44Benešova Hora PTLada Firesport
55Senetářov BKLada Firesport
66Výškovice PTLada Firesport
77Zdíkov PTLada Firesport
88Senetářov BBKLada Firesport
99Lipovec BKLada Firesport
1010Svatá Maří APTMartin Časta
1111Dřešín STLada Firesport
1212Soběšice KTLada Firesport
1313Volyně ASTLada Firesport
1414Dolní Bukovsko ACBLada Firesport
1515Žihobce KTLada Firesport
1616Volyně BSTLada Firesport
1717Dolní Bukovsko BCBLada Firesport
1818Ktiš APTLada Firesport
1919Jáma PTLada Firesport
2021Ktiš BPTLada Firesport
2122Rabí KTLada Firesport

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešova Hora PTLada Firesport
22Soběšice KTLada Firesport
33Svatá Maří BPTMartin Časta
44Dolany PTZdeněk Martan
55Senetářov BKLada Firesport
66Lipovec BKLada Firesport
77Třísov CKLada Firesport
88Horní Poříčí STLada Firesport
99Dřešín STLada Firesport
1010Malenice STLada Firesport
1111Jáma PTLada Firesport

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdíkov PTLada Firesport
22Svatá Maří CPTMartin Časta
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.