Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár Kdy: 29. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec Telefon:  776602635
Začátek rezervace: 24. 06. 2017 20:00 Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Bukovsko CBHana Nejedlá
22Žihobce KTPepík F.
33Třísov CKPavel Klimeš
44Benešova Hora PTVladimír Jírovec
55Dolany PTVladimír Jírovec
66Senetářov BKVladimír Jírovec
77Horní Poříčí STMartin Kantner
88Jáma PTMiluše Schwingerová
99Žihobce BKTPepík F.
1010Jáma PTMiluše Schwingerová
1111Besednice ACKVladimír Jírovec
1212Dolní Dvořiště CKVladimír Jírovec
1313Přídolí CKJiří Haniš
1414Zliv ACBMarkéta Tischlerová
1515Besednice BCKVladimír Jírovec
1616Vacov PTMichal Roučka
1717Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1818Štěkeň STVladimír Jírovec
1919Benešov nad Černou CKVeronika
2020Stříbro TCVladimír Jírovec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žihobce KTPepík F.
24Horní Poříčí STMartin Kantner
35Dřešín STJiří Záhorský
46Senetářov BKVladimír Jírovec
57Pernek CKVladimír Jírovec
68Přídolí CKJiří Haniš
79Žihobce BKTPepík F.
810Vacov PTMichal Roučka
911Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1012Benešov nad Černou CKVeronika

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Benešova Hora PTVladimír Jírovec
24Vacov PTMichal Roučka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.