Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Bernartice (2B) Kdy: 10. 09. 2022 10:00
Kontakt:   SDH Bernartice Telefon:  728254022
Začátek rezervace: 10. 08. 2022 18:00 Konec rezervace: 10. 09. 2022 10:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bernartice mužiJEHasičská liga Praděd
22Vrbno pod Pradědem MužiBRLucie Čapková
33Široká Niva MužiBRLucie Čapková
44Lipová-lázně JEMilan Smékal
55Suchá Rudná Muži BREdita Barčíková
66Velké Kunětice JERoman Varga
77Karlovice Ženy BREdita Barčíková
88Chlebičov OPVít Ciminga
99Široká Niva ŽenyBRLucie Čapková
1010Karlovice Muži BREdita Barčíková
1111Milotice nad Opavou BRJaroslav Prokeš
1212Zátor BRJaromír Wysoglad
1313Sádek OPDušan Gregořica
1414Stará Ves BRMiroslava Paulerová
1515Široký Brod JERoman Muzikant
1616Andělská Hora Valšov BRMichal Kugler
1717Neplachovice OPPavel Tyll
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Ploukonice, areál u JizerySM
20. 04. ZaječovBE
27. 04. Kasárny, DomažliceDO
27. 04. SalašUH
27. 04. Medlov-areal TJ-u vodní nádržeKM
27. 04. neplatná soutěžKM
28. 04. Široká Niva-fotbalové hřištěBR
28. 04. KunoviceUH
01. 05. TrnavaZL
04. 05. Stráž, dětské hřištěTC
04. 05. SmidaryHK
04. 05. Říčany u BrnaBO
04. 05. Stýskaly, hřištěPS
04. 05. Nebílovy - hasičská dráhaPJ
04. 05. Bezděčí u TrvánkySY
04. 05. MerklínPJ
04. 05. Chropyně fotb. HřištěKM
04. 05. SmidaryHK
05. 05. VladislavTR
05. 05. SkalicePB
08. 05. Houdkovice - sportovní areálRK
11. 05. ČastohosticeTR
11. 05. Kokašice, f.hřiště -2 dráhyTC
11. 05. Valšov-fotbalové hřištěBR
11. 05. DoubravaMB
11. 05. BřevenecOL
11. 05. Jindřichův Hradec, areál HZSJH
11. 05. SeloutkyPV
11. 05. Svatobořice - hasičský areálHO
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. MyslibořiceTR
18. 05. Brod n. Tichou, hřiště -2dráhyTC
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. Dalešice hřiště u JZDTR
25. 05. BechovMB
25. 05. NevřeňPS
25. 05. HeřmanečJH
26. 05. LibuňJC
26. 05. BystřecUO
26. 05. KrasoniceJI
26. 05. Planá, stadionTC
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. JabloňovZR
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.