Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 18. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bernartice MužiJEJan Urban
23Široká Niva BRLucie Čapková
34Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
45Bílý Potok JEJiří Urban
56Velké Kunětice JERoman Varga
67Leskovec nad Moravicí mužiBRJendelín Urban
78Suchá Rudná BREdita Barčíková
89Milotice nad Opavou MužiBRPavel Bartoník
910Zátor BRMartin Suhaj
1011Bílý Potok JEJiří Urban
1112Karlovice BREdita Barčíková
1213Lipová-lázně mužiJEMilan Smékal
1314Stará Ves BRRadim Zobal
1415Břidličná BRRadim Zobal
1516Janovice mužiBRRadim Zobal
1617Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1721Široký Brod Muži AJERoman Muzikant

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
22Široká Niva BRLucie Čapková
33Zátor BRMartin Suhaj
44Velké Kunětice JERoman Varga
55Leskovec nad Moravicí BRLucie Čapková
66Karlovice BREdita Barčíková
77Janovice BRpetr boxan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.