Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Vojtěcha Babky - dětská soutěž Kdy: 05. 10. 2013 08:00
Kontakt:   František Duchek, SDH Běšiny Telefon:  739903212
Začátek rezervace: 05. 07. 2013 20:00 Konec rezervace: 05. 10. 2013 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běšiny BěšinyKTFranta Duchek
22Luby KTRudolf Adamec
33Kejnice KTRudolf Adamec
44Klenová KTRudolf Adamec
55Dlažov KTRudolf Adamec
66Švihov ŠvihovKTFranta Duchek
77Malechov MalechovKTFranta Duchek
88Bystřice nad Úhlavou Bystřice nad ÚhlavouKTFranta Duchek
99Vrhaveč VrhavečKTVladislav Toman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běšiny BěšinyKTFranta Duchek
22Luby KTRudolf Adamec
33Janovice nad Úhlavou tým AKTRudolf Adamec
44Janovice nad Úhlavou Tým BKTRudolf Adamec
55Dlažov KTRudolf Adamec
66Švihov ŠvihovKTFranta Duchek
77Malechov MalechovKTFranta Duchek
88Bystřice nad Úhlavou Bystřice nad ÚhlavouKTFranta Duchek
99Vrhaveč VrhavečKTVladislav Toman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.