Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 16. 08. 2009 10:00
Kontakt:   p. Miroslav Melek Telefon:  +420777143355
Začátek rezervace: 02. 08. 2009 10:00 Konec rezervace: 16. 08. 2009 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bolkov PJDusan Krieglstein
25Mokrouše PJSDH Mokrouše
36Kout na Šumavě DOJirka-Kout
48Chotíkov PSSDH Chotikov
59Žákava PJLibor Valeš
610Obora PSVasek Dolejs
711Nekmíř PSVasek Dolejs
812Krašovice PSKay
913Hůrky ROPetra Henžlíková
1014Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1115Malinec PJPavel Duchek
1217Štichovice PSMiroslav Dolanský
1318Líchovy PBPetty
1419Horní Kamenice DOJosef Škarda
1520Hubenov KTVladimír Záhrobský
1621Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1722Úherce PSPetr Štejr
1823Kopidlo PSVít Sládek BOR, s.r.o.
1925Únětice 1911 PJPetr Skala
2026Chrást PBswed
2127Doubravka PMdoubravka sdh
2228- -Petty
2329Hrobce LTswed
2430Louňová PJLibor Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Hůrky ROPetra Henžlíková
25Mrtník PSAnna Polcarová
37Bezděkov pod Třemšínem PBAnet Studničková
48Chotíkov PSSDH Chotikov
59Únětice 1911 PJPetr Skala
611Líchovy PBPetty
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.