Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 07. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Trčka Vilém Telefon:  +420602688673
Začátek rezervace: 24. 08. 2013 20:00 Konec rezervace: 07. 09. 2013 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
22Únětice 1911 PJMatty
33Dehtín KTMartin Kopecký
44Horní Lukavice PJVladimír Záhrobský
55Vřeskovice KTRoman Kuželík
66Bolkov PJVladimír Štýs
77Louňová PJJan Skala
88Horní Kamenice DOVladimír Záhrobský
99Žebnice PSVladimír Záhrobský
1010Hubenov PSVladimír Záhrobský
1111Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1212Robčice PJRadek Růt
1313Mokrouše PJSDH Mokrouše
1414Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1515Třebsko PBVít Hanus
1616Nevřeň PSHouk
1717Hubenov BPSPetr Frána
1818Úherce PSPetr Štejr
1920Obora PSVasek Dolejs
2021Útušice PJZdeněk Dědek
2122Krašovice PSTomáš
2223Brodeslavy PSPavel Peterka
2324Žákava PJLibor Valeš
2425Dehtín KTPetra Duchková
2538Štichovice PSRichard Hlous
2639Chrást DraciPBZdeněk Maršík
2740Poděvousy DOVladimír Záhrobský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJZdeněk Maršík
22Bezděkov pod Třemšínem PBAdéla Boukalová
33Poděvousy angelsDOVladimír Záhrobský
44Strýčkovice DODaniela Skalová
55Chválenice PJKarel Nolč
66Dehtín KTPetra Duchková
77Chotíkov PSAndy Staňková
89Štěnovický Borek PJLucie Alblová
918Bučí PSLucie Nová
1020Poděvousy devilsDOVladimír Záhrobský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.