Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku MH Kdy: 11. 05. 2024 10:00
Kontakt:   ma.ste@seznam.cz Telefon:  76101276
Začátek rezervace: 27. 04. 2024 20:00 Konec rezervace: 11. 05. 2024 10:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezdružice Mladší TCMartin Štefanisko
22Nové Sedliště StaršíTCPetr Prochazka
33Bezdružice Starší TCMartin Štefanisko
44Černošín StaršíTCIveta Šnejdarová
55Staré Sedliště mladší ATCJiří Vacek
66Černošín MladšíTCIveta Šnejdarová
77Stříbro staršíTCRoman Jarabica
88Bezdružice Mladší BTCMartin Štefanisko
99Stříbro mladšíTCRoman Jarabica
1010Teplá mladšíKVJana Reiserová
1111Halže StaršíTCSDH Halze
1212Hošťka StaršíTCLukáš Hečko
1313Halže MladšíTCSDH Halze
1414Hošťka Mladší TCLukáš Hečko
1515Kladruby StaršíTCMartin Šebesta
1616Teplá staršíKVJana Reiserová
1717Kladruby MladšíTCMartin Šebesta
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.