Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kdy: 14. 07. 2012 13:00
Kontakt:   Stanislav Režný Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 07. 2012 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2012 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Dětkovice PVMartin Ošťádal
33Loučany OLMartin Ošťádal
44Dětkovice BPVMartin Ošťádal
55Čelechovice na Hané PVMartin Ošťádal
66Domamyslice PVMartin Ošťádal
77Vícov PVMartin Ošťádal
88Lipová psiPVMartin Barták
99Soběsuky PVMartin Ošťádal
1010Brodek u Konice PVMartin Ošťádal
1111Nová Dědina PVMartin Ošťádal
1212Cholina OLMartin Ošťádal
1313Ptení PVMartin Ošťádal
1415Křenovice PRStanislav Režný
1516Seloutky PVStanislav Režný
1617Buková PVStanislav Režný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Soběsuky PVMartin Ošťádal
23Krumsín PVMartin Ošťádal
34Lipová nányPVMartin Barták
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.