Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 12. 07. 2014 15:30
Kontakt:   Režný Stanislav Telefon:  603254439
Začátek rezervace: 19. 06. 2014 16:00 Konec rezervace: 11. 07. 2014 22:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Kelčice PVAntonín Tesárek
33Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
44Soběsuky PVKamila Krychtálková
55Domamyslice PVJan Makovec
66Stražisko PVzdenek
77Vícov PVStanislav Režný
88Lipová PVStanislav Režný
99Cholina OLStanislav Režný
1010Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1111Okrouhlá BKStanislav Režný
1212Jabloňany BKMarek Vlach
1313Niva PVJaroslav Servus
1414Ptení PVStanislav Režný
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1616Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1717Dětkovice APVDavid Slavíček
1818Myslejovice PVMilan Buriánek
1919Loučany OLPetr Bartoněk
2020Vážany BKTomáš Hrdlička
2122Dětkovice BPVDavid Slavíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
23Soběsuky APVKamila Krychtálková
34Pěnčín PVMartin Bartoš
45Ludéřov OLLukáš Navrátil
56Soběsuky BPVKamila Krychtálková
67Malá Lhota BKJaroslav Čuma
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.