Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Bílý Kámen Kdy: 18. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Radim Kriegsmann Telefon:  728 372 091
Začátek rezervace: 05. 08. 2018 18:00 Konec rezervace: 18. 08. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strmilov JHOndřej Pecha
22Žirovnice PEjakub
33Rynárec PEJan Šátek
44Milíčov JIFilip Pech
55Cizkrajov JHbohuslav brůžek
66Kaliště JIVojta Šindelář
77Heřmaneč JHOndřej Pecha
88Markvarec JHmartin pecha
99Panské Dubenky JIPetr Volavka
1010Libkova Voda PEVena Drahný
1111Dolní Němčice JHMirek Havlík
1212Šimanov JIJaromír Spudil
1313Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
1430Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zajíčkov PEMichaela Hejdová
23Strachoňovice JIJiří Líčka
34Milíčov JIFilip Pech
45Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
56Zdešov JHAneta Slipková
67Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
710Mysletice JIStanislav Dolský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
01. 09. Hřiště T.J. PilanaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.