Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Bohdalín Kdy: 30. 05. 2015 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán Telefon:  732 580 503
Začátek rezervace: 13. 05. 2015 13:00 Konec rezervace: 30. 05. 2015 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PEVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Drunče JHJiří Melecký
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Střížov JIPetr Kabátek
77Markvarec JHmartin pecha
88Dvorce TAPetr Kozel
99Strachoňovice JIJiří Líčka
1010Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1111Žirovnice APEFrantišek Janů
1212Chotěmice TAPatrik Baláž
1313Slapy TAVeronika Kozlová
1414Košice TAPatrik Baláž
1515Tučapy TALukáš Přibyl
1617Mysletice JIStanislav Dolský
1718Český Rudolec JHOndřej Huml
1819Rynárec PelhrimovPEMartin Jirák
1920Chválkov PEMartin Michal
2021Žďár Žďár BJHJan Houser
2122Milíčov JILukáš Přibyl
2223Chýnov TAJan Kainráth
2324Krahulčí JILukáš Kadlec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dvorce TAPetr Kozel
22Kamenice nad Lipou BPELukáš Přibyl
34Zajíčkov PEMichaela Hejdová
45Strachoňovice JIJiří Líčka
56Zdešov JHPeťa V.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.