Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH, 3B úzké Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán Telefon:  732 580 503
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00 Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PEOndřej Pecha
22Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
33Bořetín PEOndřej Pecha
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Rohovka PEJan Štětka
77Střížov JIPetr Kabátek
88Markvarec JHmartin pecha
99Žirovnice PEjakub
1010Chválkov PEOndřej Pecha
1112Božejovice TAJiří Mácha
1213Libkova Voda PEVena Drahný
1314Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1415Krotějov SportTADavid Kozel
1516Český Rudolec JHOndřej Huml
1617Drunče JHJiří Melecký
1718Strmilov JHLuboš Nečeda
1819Včelnička PEOndřej Pecha
1921Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
2022Oponešice TRMartin Mařík
2123Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
2229Mysletice JIStanislav Dolský
2330Strachoňovice JIJiří Líčka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkov PEBarbora Michalová
22Strachoňovice JIJiří Líčka
34Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
47Zdešov JHIvana Procházková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.