Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo NHHL Bohuslavice Kdy: 19. 07. 2019 20:00
Kontakt:   Jiří Lasák Telefon:  725589994
Začátek rezervace: 14. 06. 2019 09:00 Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice ženyOPJiří Lasák
22Markvartovice OPTomáš Návrat
33Odry TošodryNJjarek
44Chuchelná ženyOPŠtěpán Chrobaczek
55Závada OPDaniel Kuděla
66Markvartovice OPTomáš Návrat
77Píšť ŽenyOPKristýna Šrámková
88Služovice OPMonika Neminářová
99Komárov OPJosef Kubesa
1010Závada OPDaniel Kuděla
1111Markvartovice OPTomáš Návrat
1212Píšť OPKristýna Šrámková
1313Chuchelná mužiOPŠtěpán Chrobaczek
1414Svoboda OPJakub Polomský
1515Závada OPDaniel Kuděla
1616Bělá OPJiří Lasák
1717Chlebičov OPJiří Lasák
1818Vřesina mužiOPJiří Lasák
1919Svoboda OPJakub Polomský
2020Bělá ženyOPJiří Lasák
2121Štěpánkovice mužiOPJiří Lasák
2223Svinov OVJiří Lasák
2324Děhylov ženyOPJiří Lasák
2425Kozmice OPJiří Lasák
2526Svinov ŽenyOVAdéla Torčíková
2627Děhylov mužiOPJiří Lasák
2728Strahovice MužiOPLukáš Moravec
2829Rohov OPJiří Lasák
2930Štěpánkovice ŽenyOPVojtěch Feher
3031Plesná OVJiří Lasák
3132Vrbice KAMichal Sud
3233Výškovice NJKarel Kubesa
3334Břidličná mužiBRJiří Lasák
3435Větřkovice OPJiří Lasák
3536Šunychl ženyKAJiří Lasák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.