Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velká cena Holbacup 2019, 2B Kdy: 25. 08. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Bohuslavice Telefon:  724421840
Začátek rezervace: 10. 08. 2019 10:00 Konec rezervace: 25. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslavice SUPavel Dostál
22Dolní Studénky SUPavel Dostál
33Dolní Libina ženySUPavel Dostál
44Sobotín SUPavel Dostál
55Nemrlov SUPavel Dostál
66Nemile SUPavel Dostál
77Třeština SUPavel Dostál
88Maršíkov ženySUPavel Dostál
99Nová Dědina OLPavel Dostál
1010Bludov II.SUPavel Dostál
1111Hrabišín SUPavel Dostál
1212Bílý Potok BRPavel Dostál
1313Nový Malín SUPavel Dostál
1414Ráječek SUPavel Dostál
1515Nová Dědina ženyOLPavel Dostál
1616Lesnice ženySUPavel Dostál
1717Janovice BRPavel Dostál
1818Bludov I.SUPavel Dostál
1919Dolní Libina SUPavel Dostál
2020Břevenec OLPavel Dostál
2121Hrabišín ženySUPavel Dostál
2222Štíty SUPavel Dostál
2323Kosov SUPavel Dostál
2424Troubelice OLPavel Dostál
2525Chromeč ženySUPavel Dostál
2626Dolany OLPavel Dostál
2727Kosov ženySUPavel Dostál
2828Troubelice ženyOLPavel Dostál
2929Myslechovice OLPavel Dostál
3030Zábřeh SUPavel Dostál
3131Pavlov ženySUPavel Dostál
3232Plinkout OLPavel Dostál
3333Lipová-lázně JEPavel Dostál
3434Králíky UOPavel Dostál
3535Králíky ženyUOPavel Dostál
3636Velké Kunětice JEPavel Dostál
3737Široký Brod JEPavel Dostál
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.