Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE Kdy: 19. 08. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Brhlík Telefon:  732 407 236
Začátek rezervace: 30. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHPetr Kropáč
22Vrbětice ZLPetr Kropáč
33Částkov UHPetr K
44Mistřice UHPetr Kropáč
55Vésky UHPetr Kropáč
66Bojkovice UHPetr Kropáč
77Jarošov UHJiří Vyoral
88Hostětín UHPavel Hamšík
99Nevšová AZLBronislav Lysák
1010Kněžpole UHDavid Volařík
1111Mirošov ZLBronislav Lysák
1212Lipová ZLViktor SDH Lipová
1313Štítná nad Vláří ZLJosef Žalek
1414Chvalnov KMDaniel Šušlík
1515Pohořelice ZLJana Forbelská
1616Tupesy UHPetr Janováč
1717Louky ZLpeca
1818Velký Ořechov BZLTomáš Jankůj
1919Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
2020Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
2121Salaš UHJiří Janováč
2222Hradčovice UHMartin

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková ZLSDHRacková
22Jarošov UHJiří Vyoral
33Bojkovice UHPetr Kropáč
44Hostětín UHPavel Hamšík
55Bílovice UHMichaela Medková
66Pohořelice ZLJana Forbelská
77Tupesy UHPetr Janováč

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Louky ZLpeca
23Bojkovice UHPetr Kropáč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.