Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2B, O putovní pohár SDH Bolatice Kdy: 02. 08. 2020 14:00
Kontakt:   Standa Pašek,Lenka Sedláčková Telefon:  603 185 058, 778 725
Začátek rezervace: 30. 07. 2020 00:00 Konec rezervace: 02. 08. 2020 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Závada OPPetr
22Hněvošice OPLenka
33Odry NJLenka
44Velké Hoštice ženyOPLenka
55Jamnice OPLenka
66Svoboda OPLenka
77Chlebičov OPLenka
88Milostovice OPLenka
99Neplachovice ženyOPLenka
1010Bolatice OPLenka
1111Sádek OPLenka
1212Odry TošOdry ženyNJLenka
1313Komárov OPLenka
1414Svoboda muži BOPLenka
1516Bolatice OPLenka
1617Starý Jičín NJLenka
1718Prchalov ANJLenka
1819Stachovice NJLenka
1920Pustkovec OVLenka
2021Kozmice OPJiří Hanslik
2122Bělá mužiOPPatrik Holuša
2223Prchalov BNJLenka
2324Svoboda ženyOPLenka
2425Strahovice OPLenka
2526Bělá ženyOPPatrik Holuša
2627Svinov ženyOVLenka Hanyášová
2728Milostovice ŽenyOPLenka
2829Bohuslavice OPLenka
2930Kozmice OPJiří Hanslik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.