Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárovka Kdy: 07. 07. 2019 12:30
Kontakt:   Dočkal Marek Telefon:  608538271
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 12:30 Konec rezervace: 07. 07. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bransouze TRRoman Benda
22Litovany TRPetra Mezírková
33Budíkovice TRFrantišek Peštál
44Kouty “P”TRJan Neuman
55Myslibořice TRRoman Benda
66Střížov JIPetr Kabátek
77Blatnice TRSDH Blatnice
88Čechtín TRMarek Vaněk
99Kojatín TRMarie
1010Příložany TRMichal Machálek
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Rácovice TROndřej Šťastný
1313Heraltice TRMatěj Hroch
1414Sokolí TRLudvík Tvarůžek
1527Výčapy ATRMichal Svoboda
1630Výčapy BTRMichal Svoboda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nárameč TRAndrea
24Bačice TRPetra Mezírková
35Myslibořice TRIvana Říhová
46Kouty TRSDH Bransouze
57Čechtín TRMája Horká
68Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
79Ohrazenice TRIvana Říhová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.