Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Celkové vyhlášení Bratříkov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2021 Kdy: 06. 11. 2021 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 10. 2021 12:00 Konec rezervace: 06. 11. 2021 19:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dalešice, 12Jablonec nad Nisou David Beránek
2. Jirkov, 12Jablonec nad Nisou Josef Posledník
3. Březovice, 8Mladá Boleslav Daniel Čeleda
4. Pěnčín, Ženy, 10Jablonec nad Nisou Kateřina Pelcová
5. Krásná Ves, Ženy, 10Mladá Boleslav Markéta Medviďová
6. Krásná Ves, 10Mladá Boleslav Markéta Medviďová
7. Březová, 10Liberec Jakub Švarc
8. Bystřice, 10Jičín Jan Košťák
9. Jeřmanice, Ženy, 9Liberec Kristýna Matějková
10. Pěnčín, 8Jablonec nad Nisou Kateřina Pelcová
11. Ostroměř, 8Jičín Zdeněk Tejchman
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 11. Celkové vyhlášení BratříkovJN
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
04. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
04. 12. Český RudolecJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.