Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: IV.kolo LPO - Břehy Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Břehy Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 05. 2019 21:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Svinčany  PALeoš Kříž
23Choltice  PALeoš Kříž
34Morašice CRJiří Petrovič
45Hrobice  PALeoš Kříž
56Čeperka N PALeoš Kříž
67Srch  PALeoš Kříž
78Smidary  HKLeoš Kříž
89Moravany  PALeoš Kříž
910Slepotice  PALeoš Kříž
1011Rohovládova Bělá  PALeoš Kříž
1112Rokytno  PALeoš Kříž
1213Stradouň  UOLeoš Kříž
1314Zderaz ACRDušan šimon
1418Perálec CRDušan šimon

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice  PALeoš Kříž
23Čeperka  PALeoš Kříž
34Stradouň  UOLeoš Kříž
45Komárov PAMichal Bárta
56Rohovládova Bělá  PALeoš Kříž
68Hrobice Explosia PALeoš Kříž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.