Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče Kdy: 07. 09. 2019 09:00
Kontakt:   Václav Horák Telefon:  724186496
Začátek rezervace: 02. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 06. 09. 2019 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady MBTomáš Oudrnický
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Hrdlořezy MBMichal Čermák
55Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
66Dobšín MBLucie Křivská
77Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
88Chudíř MBPetr Melčák
99Obruby MBDalibor Musil
1010Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1111Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1212Plazy MBZdeněk Tůma
1313Doubravička MBPetr Šifta
1414Petkovy MBMonika Pokorná
1515ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
1616Březno MBDavid Velát
1717Smilovice MBJana Stránská
1818Židněves MBZdeňka Knížková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Petkovy MBMonika Pokorná
22Plazy MBZdeněk Tůma
33Kosořice MBMartina Hrušková
44Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
55Bechov MBTadeáš Odstrčilík
66Veselá MBKristýna Sznapková
77Dobšín MBLucie Křivská
88Chudíř MBPetr Melčák
99ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMarie Navrátilová
1010Sukorady MBJaroslav Peča
1111Smilovice MBJana Stránská
1212Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
1313Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1414Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.