Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mistrovství republiky hry Plamen Kdy: 04. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 07. 2014 13:00 Konec rezervace: 04. 07. 2014 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Klučov Jakub KrálKOHonza Adamec
22Nová Ves Ondřej BobrovskýOVHonza Adamec
33Dolní Bukovsko Josef DudlíčekCBHonza Adamec
44Bludov Radomír BurešSUHonza Adamec
55Klučov Jakub KašeKOHonza Adamec
66Velenka Daniel KrátkýNBHonza Adamec
77Drnovice Petr VojtekVYHonza Adamec
88Letohrad - Orlice Jan MatyášUOHonza Adamec
99Poniklá Aleš HartigSMHonza Adamec
1010Nová Ves Petr MartušOVHonza Adamec
1111Dolní Bukovsko Filip ChocholCBHonza Adamec
1212Dolní Měcholupy Jiří VoříšekABHonza Adamec
1313Přerov  Dominik ŠmídaPRHonza Adamec
1414Brada Jakub PlesarJCHonza Adamec
1515Manětín Patrik HnátekPSHonza Adamec
1616Bludov Patrik ŠíblSUHonza Adamec
1717Klučov Ondřej RudolfKOHonza Adamec
1818Nová Ves Lukáš BrimOVHonza Adamec
1919Drnovice Aleš SekaninaVYHonza Adamec
2020Letohrad - Orlice Martin DušekUOHonza Adamec
2121Klučov David BalogKOHonza Adamec
2222Velenka Jakub KošnářNBHonza Adamec
2323Dolní Bukovsko Miloslav BočekCBHonza Adamec
2424Dolní Měcholupy Lukáš PlhalABHonza Adamec
2525Poniklá Lukáš TomíčekSMHonza Adamec
2626Nová Ves Matyáš LefnerOVHonza Adamec
2727Manětín Tomáš VobořilPSHonza Adamec
2828Bludov Pavel WeidingerSUHonza Adamec
2929Klučov Maxmilián ĎurišKOHonza Adamec
3030Brada Pavel VálekJCHonza Adamec
3131Dolní Bukovsko Jakub KoudelkaCBHonza Adamec
3232Letohrad - Orlice Jan HaufUOHonza Adamec
3333Klučov Vojtěch KosinaKOHonza Adamec
3434Nová Ves Filip RojekOVHonza Adamec
3535Drnovice Miloš BastlVYHonza Adamec
3636Přerov  Marek KosturaPRHonza Adamec
3737Poniklá František ErlebachSMHonza Adamec
3838Velenka Tomáš ProcházkaNBHonza Adamec
3939Žlutice Pavel PacíkKVHonza Adamec
4040Bludov Vojtěch KotrlýSUHonza Adamec
4141Klučov Dominik HorniačekKOHonza Adamec
4242Nová Ves Miroslav MusiolOVHonza Adamec
4343Dolní Bukovsko Filip NejedlýCBHonza Adamec
4444Letohrad - Orlice Petr HlaváčekUOHonza Adamec
4545Klučov Ondřej ŘípaKOHonza Adamec
4646Brada Jan PlesarJCHonza Adamec
4747Manětín Martin SmutnýPSHonza Adamec
4848Dolní Měcholupy Petr NekolnýABHonza Adamec
4949Poniklá Kryštof HájekSMHonza Adamec
5050Nová Ves Štěpán UlmanOVHonza Adamec
5151Dolní Bukovsko Stanislav VořechCBHonza Adamec
5252Bludov Tomáš RiedlSUHonza Adamec
5353Klučov Jiří SládekKOHonza Adamec
5454Velenka Matouš AdamNBHonza Adamec
5555Drnovice Vojtěch FormánekVYHonza Adamec
5656Letohrad - Orlice Patrik PeťovskýUOHonza Adamec
5757Přerov  Ondřej BucherPRHonza Adamec
5858Bohuslavice u Zlína Lukáš KamenčákZLHonza Adamec
5959Žlutice Jiří RichterKVHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.