Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH a starosty obce / 2 základny Kdy: 15. 06. 2019 09:00
Kontakt:   SDH Brod nad Tichou Telefon:  724289886
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brod nad Tichou staršíTCRoman Jarabica
22Kostelec StaršíTCPavel Pechát
33Brod nad Tichou mladšíTCRoman Jarabica
44Halže StaršíTCSDH Halze
55Stříbro staršíTCRoman Jarabica
66Halže MladšíTCSDH Halze
77Stříbro mladšíTCRoman Jarabica
88Bor staršíTCOlga Bahenská
99Planá Mladší 3TCSDH Planá
1010Chodová Planá MladšíTCVlastimil Heteš
1111Planá Mladší 2TCSDH Planá
1212Černošín StaršíTCIveta Šnejdarová
1313Planá Mladší 1TCSDH Planá
1414Hošťka Starší TCLukáš Hečko
1515Planá StaršíTCSDH Planá
1616Chodová Planá TCVlastimil Heteš
1717Hošťka Mladší TCLukáš Hečko
1818Tachov StaršíTCMartin Volka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.