Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 21. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Polívka Aleš Telefon:  604176523
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
22Nevřeň #pětdevětPSJícháč
33Poděvousy DOJan Vávra
44Bohdalín PEHonza Adamec
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Krasonice JILukáš Pivonka
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Šipoun PTJaroslav Petrlík
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Olešná HBHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1717Únětice PJHonza Adamec
1818Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Krotějov  SportTAHonza Adamec
2626Zahorčice STHonza Adamec
2727Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
2828Pšánky HKHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3030Únětice "B"PJPetr Skala
3131* Oudroby-Honza Adamec
3232Moravany PAPořadatelé Pořadatelé

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Libuň JCHonza Adamec
33Sloup PZHonza Adamec
44Dvorce TAHonza Adamec
55Olešná HBHonza Adamec
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
88Skrochovice OPMišelka Volná
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Chotíkov PSMonča
1111Malé Hoštice OPHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.