Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Broumy Kdy: 27. 07. 2019 12:00
Kontakt:   Karel Císař Telefon:  737 489 993
Začátek rezervace: 15. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sedlčany PBJarous Janský
23Hlubyně ŽenyPBAnna Novotná
34Zalužany PBMíra Peterka
45Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
56Broumy mužiBEKarel
67Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
78Křečovice TorpédaBNLáďa
89Vranovice Peklo, mužiPBStanislav Strnad
910Jesenice PBMichal
1011Skalice ženyPBSDH Skalice
1112Střezimíř ženyBNPavel Střelka
1213Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
1314Radíč PBLáďa
1415Kotenčice PBRadek Troch
1516Nahoruby BNJaromír
1617Broumy ženyBEKarel
1718Zalužany ženyPBJana Hanusová
1819Líchovy ženyPBJakub Čermák
1921Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2022Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
2123Zaječov mužiBELukáš Stehlík
2224Horní Měcholupy MužiABJan Roháč
2325Skalice MužiPBRadek Sobotka
2430Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2539Suchodol MužiPBPetr Kadlec
2640Lužná ženyRATereza Říhová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.