Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Malé Přílepy Modré Kdy: 28. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Jana Urbanová Telefon:  607 529 424
Začátek rezervace: 15. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Křečovice TorpédaBNLáďa
25Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
36Zalužany PBMíra Peterka
47Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
58Vranovice Peklo, mužiPBStanislav Strnad
69Broumy ženyBEKarel
710Jesenice PBMichal
811Skalice ženyPBSDH Skalice
912Střezimíř ženyBNPavel Střelka
1013Líchovy ženyPBJakub Čermák
1114Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
1215Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1316Radíč PBLáďa
1417Lužná RATereza Říhová
1518Sedlčany PBJarous Janský
1619Broumy mužiBEKarel
1720Kotenčice PBRadek Troch
1821Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
1922Zaječov mužiBELukáš Stehlík
2023Nahoruby BNJaromír
2124Suchodol MuziPBJiri Benak
2225Zalužany ženyPBJana Hanusová
2326Skalice MužiPBRadek Sobotka
2428Věšín PBSDH Věšín
2530Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2640Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.