Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Broumy Kdy: 24. 07. 2021 12:00
Kontakt:   Karel Císař Telefon:  737 489 993
Začátek rezervace: 12. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 23. 07. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nalžovice PBČHJ Nalžovice
26Radíč PBLáďa
37Vranovice PekloPBStanda Strnad
48Březnice Muži PBMatěj Koňas
59Broumy ženyBEKarel
610Sedlčany PBJarous Janský
711Skalice ženyPBSDH Skalice
812Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
913Nahoruby MužiBNJaromír
1014Zalužany mužiPBJosef Mezek
1115Zahořany PZPetr Kšána
1216Lužná ženyRATereza Říhová
1317Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1418Radětice PBRadětice Vaci
1519Zalužany ženyPBJana Hanusová
1620Broumy mužiBEKarel
1721Věšín mužiPBSDH Věšín
1822Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
1923Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2024Jesenice PBKarel
2130Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř Střezimíř
2231Zaječov MužiBELukáš Stehlík
2333Malé Přílepy Modré, ženyBEVendy Mala
2436Křížkový Újezdec PHPetr Kšána
2537Zahořany ženyPZPetr Kšána
2640Skalice Muži PBRadek Sobotka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.