Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR SDH BUČÍ Kdy: 05. 06. 2011 10:00
Kontakt:   p.JANOUŠKOVEC JOSEF Telefon:  +420603911671
Začátek rezervace: 22. 05. 2011 00:00 Konec rezervace: 05. 06. 2011 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy DOspace14@centrum.cz
22Bolkov PJPetr Jezek
33Vřeskovice KTcibas
44Malinec PJAndrea Kiesenbauerová
55Horní Lukavice PJJan Hůla
66Mokrouše PJSDH Mokrouše
77Chotíkov PSSDH Chotikov
88Hůrky ROPetra Henžlíková
99Louňová PJLibor Skala
1010Štichovice PSRichard Hlous
1113Hubenov PSZbyněk Šebek
1214Štěnovický Borek PJZbyněk Šebek
1315Seč PJVáclav Hranička
1416Žákava PJLibor Valeš
1517Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1620Doubravka PMdoubravka sdh
1721Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1823Mrtník PSVáclav Pašek
1924Hejná KTCenek Kadane
2025Strýčkovice DOJaroslav Kramer

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLucie Nová
22Strýčkovice DOJaroslav Kramer
35Hůrky ROPetra Henžlíková
46Mrtník PSAnna Polcarová
57Doubravka PMdoubravka sdh
68Únětice 1911 PJLuboš Balvín
79Chválenice PJKarel Nolč
830Poděvousy DOspace14@centrum.cz
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.