Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Bučí Kdy: 15. 06. 2014 10:00
Kontakt:   Piškule Jiří Telefon:  +420737230127
Začátek rezervace: 02. 06. 2014 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2014 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žebnice PSMichal Bulín
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Únětice 1911 PJMichal Polívka
44Poděvousy DOspace14@centrum.cz
55Horní Lukavice PJPavel Hůla
66Mokrouše PJJiří Šmolík
77Robčice PJVlasta Nosek
88Kornatice ROJosef Krátký
99Bolkov PJVladimír Štýs
1010Chrást DraciPBRadek Troch
1111Dehtín KTVláďa Kučera
1212Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1313Obora PSMartina Jůzková
1414Hubenov BPSJícháč
1515Úherce PSPetr Štejr
1616Seč PJVáclav Hranička
1717Horní Kamenice DOJosef Škarda
1818Vřeskovice KTohio
1919Brodeslavy PSJaroslav Polák
2020Nevřeň PSHouk
2121Žákava PJVáclav Fiala
2222Zálesí PJduchy tom
2323Krašovice PSVladimír Záhrobský
2425Útušice PJHonza Adamec
2528Chotíkov PSHonza Adamec
2629Štichovice PSHonza Adamec
2730Bučí PSHonza Adamec
2831Belarus ( Bělorusko )  Řemešín-Honza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSHonza Adamec
22Poděvousy DevilsDOHonza Adamec
33Únětice 1911 PJAnet Studničková
44Rybnice cácorkyPSradek vopat
55Dehtín KTJana Hlaváčková
66Štichovice PSRichard Hlous
77Chotíkov PSMartina Jůzková
88Úněšov PSHonza Adamec
99Chválenice PJKarel Nolč
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Poděvousy AngelsDOHonza Adamec
1212Štěnovický Borek PJHonza Adamec
1320Belarus ( Bělorusko )  -Honza Adamec
1421Belarus ( Bělorusko )  -Honza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.