Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Jih proti Západu | STS Prachatice CUP Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš Telefon:  +420 607 550 003
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 02. 06. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STBohuslav Chval
22Zahorčice STPavel Krejčí
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Ledenice CBLucie Koblasová
77Chrást PBHonza Adamec
88Nevřeň PSHonza Adamec
99Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1010Horní Kamenice DOHonza Adamec
1111Slavošovice CBKuba Kohoutek
1212Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
1313Šipoun PTJaroslav Petrlík
1414Mochtín KTMichal Kloupar
1515Zahorčice KTJosef Kolář
1616Zahořany PZPetr Kšána
1717Budilov BPTHonza Adamec
1818Štítary DOMiroslav Žáček
1919Únětice 1911 1911 "B"PJPetr Skala
2020Útušice PJZdeněk Dědek
2121Stýskaly PSVáclav Švíka
2222Štichovice PSRichard Hlous
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2424Robčice PJRadek Růt
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2626Mokrouše PJSDH Mokrouše
2727Nové Kestřany STTlumič

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Sloup PZKristýna Ječmenová
33Chotíkov PSMonča
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Zahořany PZPetr Kšána
88Dehtín KTJana Hlaváčková
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.