Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 16. 06. 2018 08:30
Kontakt:   Petr Starý Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 05. 2018 08:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Horní Kruty KOjarda
33Popovičky PHJaroslav Švehla
44Dolní Břežany PZJan Trachta
55Ovčáry KOGabriela Hovorková
66Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
77Zásmuky KOKarel Novák
88Ratenice KOJan Čáslava
99Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
1010Bulánka KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebovle AKOLída Voslářová
22Popovičky PHJaroslav Švehla
33Ovčáry AKOGabriela Hovorková
44Ovčáry BKOGabriela Hovorková
55Zásmuky KOKarel Novák
66Klučov KOZdeněk Měřička
77Třebovle BKOLída Voslářová
88Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
99Rostoklaty KOPetr Starý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Nové Jirny APHKristýna Vančurová
33Nové Jirny BPHKristýna Vančurová
44Třebovle KOMarkéta Dvořáková
55Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
66Tuchoraz KOPavla Šimůnková
77Ovčáry KOGabriela Hovorková
88Zásmuky KOKarel Novák
99Ratenice KOJan Čáslava
1010Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
1111Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Nové Jirny PHKristýna Vančurová
33Třebovle AKOLída Voslářová
44Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
77Ovčáry BKOGabriela Hovorková
88Ovčáry CKOGabriela Hovorková
99Zásmuky KOKarel Novák
1010Ratenice KOJan Čáslava
1111Třebovle BKOLída Voslářová
1212Rostoklaty KOLída Voslářová
1313Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
1414Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebovle KOMarkéta Dvořáková
22Ovčáry KOGabriela Hovorková
33Rostoklaty KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nové Jirny PHKristýna Vančurová
22Třebovle KOMarkéta Dvořáková
33Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy M, Ž, DABLída Voslářová
22Doubek PPHLída Voslářová
33Kšely MŽ, SŽ, D, Ž, MKOLída Voslářová
44Klučov M,D,SŽ,MŽKOZdeněk Měřička
55Tuchoraz DKOLída Voslářová
66Lány dorostRALída Voslářová
77Sloup ml., st.PZBaďa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.