Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Bystřička - Hřiště u Lukášů

Pozvánka | Obnovit
Kde: 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce Kdy: 06. 08. 2021 21:00
Kontakt:   Jakub Rudolecký Telefon:  737653991
Začátek rezervace: 12. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 06. 08. 2021 21:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bystřička, Muži AVsetín Jakub Rudolecký
2. Prostřední Bečva, Vsetín Pavel Růčka
3. Ratiboř, MužiVsetín Jakub Rudolecký
4. Velké Karlovice, veterániVsetín Karel taborsky
5. Velká Lhota, MužiVsetín Jakub Rudolecký
6. Bystřička, Muži BVsetín Jakub Rudolecký
7. Odry, TosodryNový Jičín zdenek bortl
8. Dolní Bečva, ženyVsetín Kristy
9. Velké Karlovice, mužiVsetín Karel taborsky
10. Ratiboř, ŽenyVsetín Jakub Rudolecký
11. Vysoká, MužiPřerov Tomáš Horák
12. Olšovec, ženyPřerov Libor Vítek
13. Loučka, ŽenyVsetín Veronika Sedlářová
14. Loukov, ŽenyKroměříž marta
15. Velké Karlovice, ženyVsetín Karel taborsky
16. Dřevohostice, MužiPřerov Patrik Josiek
17. Bylnice, MužiZlín Tomáš Hořák
18. Střítež nad Ludinou, ženyPřerov Aneta Klumparová
19. Krhová, muži 35+Vsetín Dalibor Sekyra
20. Vidče, ženyVsetín Oldřich Knébl
21. Podhradní Lhota, mužiKroměříž Zdeněk Žejdlik
22. Olšany u Prostějova, mužiProstějov Patrik Ručil
23. Vidče, 35+Vsetín Oldřich Knébl
24. Podhradní Lhota, 35+Kroměříž Zdeněk Žejdlik
25. Loučka, Vsetín Josef Kundrát
26. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
27. Roštění, ženyKroměříž Roštění -dorky/ženy
28. Valašská Polanka, MužiVsetín David Kovář
29. Hranice, 35+Přerov Vítězslav Stratil
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.